Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Latvijas Gāze" draud atslēgt gāzes piegādi "Liepājas metalurgam"


atlikušas 250 zīmes


"Latvijas Gāze" draud atslēgt gāzes piegādi "Liepājas metalurgam"

Piektdienā, 13. septembrī, 2013 | BIRKAS: Liepājas metalurgs , Latvijas gāze
Izdrukāt Ziņot

Kompānija "Latvijas Gāze" jebkurā laikā var atslēgt piegādi Liepājas metālapstrādes uzņēmumam "Liepājas metalurgs", ja netiks risināts jautājums par aizvien pieaugošo metalurga parādu.

To aģentūrai BNS sacīja "Latvijas Gāzes" preses sekretārs Vinsents Makaris.

"Mēs esam nenodrošinātie kreditori, neesam arī kreditoru klubā, un atšķirībā no citiem kreditoriem "Liepājas metalurga" saistības pret mums aizvien pieaug, jo piegādājam nepieciešamo gāzi kompānijas iekārtām. Ja tiešām uzņēmums atsāks tuvākajā laikā darbību, attiecīgi arī parāds sāks pieaugt daudz ātrākos apmēros," sacīja Makaris.

Viņš aicināja "Liepājas metalurga" tiesiskās aizsardzības procesa administratoru Haraldu Velmeri meklēt risinājumu metalurga parādam pret "Latvijas Gāzi". "Gribētu īpaši uzsvērt, ka jebkurā brīdī varam atslēgt piegādi, ja konkrētais jautājums netiks risināts," piebilda "Latvijas Gāzes" preses sekretārs.

Tāpat Makaris norādīja, ka patlaban "Liepājas metalurgs" par piegādāto gāzi nenorēķinās, izņemot sporta būves, bet tas "jau esot cits stāsts".

Jau ziņots, ka tiesā pret "Liepājas metalurgu" vērsusies dabasgāzes kompānija "Latvijas Gāze", prasot piedzīt 2,207 miljonus latu. Šo lietu apgabaltiesa skatīs 18.septembrī.

"Liepājas metalurgs" ir nonācis finanšu grūtībās. Kompānijas pamatražošana apgrozāmo līdzekļu trūkuma dēļ ir pārtraukta. Liepājas tiesa ir apstiprinājusi uzņēmuma glābšanas plānu, kas paredz kompānijas darbības atsākšanu līdz septembra beigām.

"Liepājas metalurgs" ir lielākais darba devējs Liepājā. Uzņēmuma akcijas kotē "NASDAQ OMX Riga" otrajā sarakstā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki