Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Latvijas Gāze" un "Latvenergo" vēršas tiesā pret Metalurgu


atlikušas 250 zīmes


"Latvijas Gāze" un "Latvenergo" vēršas tiesā pret Metalurgu (6)

Ceturtdienā, 11. jūlijā, 2013 | BIRKAS: Liepājas metalurgs , Latvijas gāze , Latvnergo
Izdrukāt Ziņot

Uzņēmumi "Latvijas Gāze" un "Latvenergo" Kurzemes apgabaltiesā iesniegušas prasības pret "Liepājas metalurgu". "Latvijas Gāze" vien vēlas piedzīt 2,04 miljonus latu.

AS "Latvijas Gāze" preses sekretārs Vinsents Makarisuzsvēra, ka, ņemot vērā kreditoru kluba, tostarpā Valsts kases un valstij piederošo uzņēmumu lūgumu, kā arī "Liepājas metalurga" tehnoloģisko iekārtu specifiku, neraugoties uz parādu, "Latvijas Gāze" turpina nodrošināt minimālo nepieciešamo dabasgāzes apjomu "Liepājas metalurgam". "Latvijas Gāze" neesot kreditoru klubā, teica Makaris.

"Latvenergo" prasības summu tiesa neatklāj, jo tā nav minēta lēmumā par lietas ierosināšanu. "Latvenergo" prasa piedzīt arī tiesas izdevumus, bet abas kompānijas prasa tiesu piemērot atbildētājam prasības nodrošinājumu.

Jau ziņots, ka AS "Liepājas metalurgs" ierosināts tiesiskās aizsardzības process un līdz 26.jūlijam jāizstrādā tiesiskās aizsardzības procesa plāns.

"Liepājas metalurga" kreditoru kluba piesaistītā finanšu konsultanta "Prudentia Advisers" asociētais direktors Ivars Pinkulis informēja, ka patlaban notiek sarunas ar vairākiem potenciālajiem investoriem, tostarp arī ar "Liepājas metalurga" akcionāru Sergeja Zaharjina un Kirova Lipmana piesaistītajiem investoriem.

Patlaban ir noslēgti četri konfidencialitātes līgumi ar potenciālajiem investoriem, bet ir vēl vairāki investori, kuri ir izrādījuši interesi par uzņēmumu un ar kuriem notiek sarunas.

Jautāts, kas notiks ar uzņēmumu pēc 26.jūlija, Pinkulis sacīja, ka kreditoru vairākums var balsot par tiesiskās aizsardzības procesa plāna sagatavošanas termiņa pagarināšanu vēl uz vienu mēnesi. "Ja tas nenotiek, tad diemžēl viens no scenārijiem ir arī maksātnespēja," skaidroja Pinkulis.


Sludinājums

Ministrs
14:02 | 11/07/13
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Kāda vēl tiesa! Te vajadzīgs bargs un stingrs tribunāls, kas visus tos zaharjinus, lipmaņus un segalus noformē atbilstoši tam neiedomājamajam kaitējumam, ko tie nodrījuši sabiedrībai un valstij.

Viss notiek
14:10 | 11/07/13
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Bijušā metalurga darbinieki jeb topošie bezdarbnieki turpmāk kājām varēs pastaigāties gar jauno tramvaja līniju. Varēs arī pastaigāties ap vietu, kur cels superdārgo koncertzāli.

piebilde
14:14 | 11/07/13
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Viņi arī vēl saņems bezmaksas domes preses lapu ar bildītēm ''Katram Liepājniekam'' un uzzinās kā Liepāja aug un mainās.

A
20:56 | 11/07/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

LATVENERGO un LATVIJAS GAAZE - Latvijas ekonomikas kaprachi !!!

Paldies Jums ......

B
08:59 | 12/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vai tad LATVENERGO un LATVIJAS GAAZE iztukšoja meči! Par saņemtajiem pakalpojumiem ir jānorēķinās!

Sņežana Deņisovna
21:28 | 11/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

tas arī viss ...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki