Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Latvijas Krājbankai" piederošos dzīvokļus neviens netīko


atlikušas 250 zīmes


"Latvijas Krājbankai" piederošos dzīvokļus neviens netīko (1)

Piektdienā, 02. novembrī, 2012 | BIRKAS: Latvijas Krājbanka , izsole , Aisteres 3 , Aisteres 7 , Piltenes 2 , Kalpaka 105 , Atmodas bulvāris 12
Izdrukāt Ziņot

Šodien nenotika piecu likvidējamajai AS "Latvijas Krājbanka" Liepājā piederošu dzīvokļu izsoles, jo uz tām nepieteicās neviens pretendents.

Tā biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja "Latvijas Krājbankas" administratora SIA "KPMG Baltics" pārstāvis Oskars Fīrmanis.

Šodien bija paredzēts izsolīt dzīvokli Liepājā, Aisteres ielā 3–48, kura platība ir 54,3 kvadrātmetri, bet īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena bija 2900 latu, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Tāpat bija paredzēts izsolīt dzīvokli Liepājā, Aisteres ielā 7–72, kura platība ir 70,5 kvadrātmetri, bet īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena bija 3600 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Bija plānots izsolīt arī dzīvokli Liepājā, Piltenes ielā 2–69, kura platība ir 33,7 kvadrātmetri, bet īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena bija 3200 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Tāpat bija paredzēts izsolīt dzīvokli Liepājā, Oskara Kalpaka ielā 105–64, kura platība ir 53,6 kvadrātmetri, bet īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena bija 3700 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Tika plānots arī izsolīt dzīvokli Liepājā, Atmodas bulvārī 12–29, kura platība ir 57,9 kvadrātmetri, bet īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena bija 3000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Jau ziņots, ka Rīgas apgabaltiesa 8.maijā nolēma sākt "Latvijas Krājbankas" bankrotu. Bankrotu lūdza sākt "Latvijas Krājbankas" administrators – revīzijas kompānija "KPMG Baltics", kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav praktiski realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.


Sludinājums

Kurcijs
15:49 | 02/11/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai kapa vietas arī izsolīs?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki