Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Lauma Fabrics" uzsāks jauna produkta ražošanu


atlikušas 250 zīmes


"Lauma Fabrics" uzsāks jauna produkta ražošanu

Piektdienā, 14. decembrī, 2018 | BIRKAS: Lauma Fabrics , eksports , ražošana
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Uzņēmums "Lauma Fabrics" no 2019.gada janvāra uzsāk pilnīgi jauna produkta - "Spacer" formēto kausiņu - ražošanu. Šobrīd notiek iekārtu uzstādīšana un papildus darbinieku pieņemšana.

"Uzņēmumam "Lauma Fabrics" ir daudzu gadu pieredze adījumu, mežģīņu, lenšu un formēto izstrādājumu ražošanā. "Spacer" kausiņu ražošanas uzsākšana pacels uzņēmumu nākamajā līmenī. Pasaulē aug pieprasījums pēc ērtas, elpojošas, vieglas apakšveļas, un "Spacer" kausiņu krūšturis ir produkts, kas atbilst šim pieprasījumam," saka "Lauma Fabrics" valdes priekšsēdētājs Edijs Egliņš.
 
Iekārtas ir iegādātas Eiropas Savienībā. Janvāra sākumā no Vācijas ieradīsies speciālists, kurš apmācīs "Lauma Fabrics" darbiniekus un palīdzēs apgūt un ieviest jauno tehnoloģiju.
 
"Spacer" kausiņi ir elpojoši, un divslāņu materiāls ar gaisa spraugu pa vidu dod maksimālu komfortu. Materiāls ir elastīgs un viegls. "Spacer" tipa krūšturis ir pieguļošs un paliek neredzams pat zem apspīlēta apģērba.
 
Pirmie pasūtījumi tiks ražoti  uzņēmumam "Felina GmbH", kas ir premium veļas ražotājs Vācijā.

""Felina GmbH" "Spacer" krūšturu pārdošanas apjomi aug un sastāda jau vairāk kā 11% no apgrozījuma. Mēs plānojam arī turpmāk palielināt "Spacer" krūšturu sortimentu un pārdošanas apjomus," komentē "Felina GmbH" pārdošanas un mārketinga direktors Kristiāns Stolba.

Vairāk informācijas par firmas "Felina" krūšturiem apskatāma šeit.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki