Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Lesjofors Springs LV" ražotni projektēs līdz rudenim


atlikušas 250 zīmes


"Lesjofors Springs LV" ražotni projektēs līdz rudenim

Autors: irliepaja.lv
Trešdienā, 02. maijā, 2018 | BIRKAS: Lesjofors Springs LV , SEZ , Dūņu 4 , būvniecība
Izdrukāt Ziņot
"Lesjofors Springs LV" produkcija.
"Lesjofors Springs LV" produkcija.
FOTO: irliepaja.lv

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) SIA "Lesjofors Springs LV" lūdzis pagarināt zemes tiesību rezervēšanas līgumu.

Tas darīts, jo nepieciešams ilgāks laiks, lai izstrādātu būvprojektu minimālā sastāvā.

2017.gada 25.aprīlī starp Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi un LSEZ SIA "Lesjofors Springs LV" tika noslēgts zemes nomas tiesību rezervēšanas līgums, ar kuru rezervē nekustamā īpašuma Dūņu iela 4 daļas  nomas tiesības uz vienu gadu metāla izstrādājumu ražošanas ēkas būvprojekta minimālā sastāvā izstrādāšanai.

Liepājas SEZ pārvalde saņēmusi "Lesjofors Springs LV" iesniegums, kurā informēts, ka dokumentācijas sagatavošana prasīs ilgāku laiku nekā 2017.gada 25.aprīlī noslēgtā zemes nomas tiesību rezervēšanas līguma darbības termiņš, tāpēc uzņēmums lūdz pagarināt līguma darbības termiņu līdz 2018.gada 24.oktobrim, irliepaja.lv informēja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Izvērtējot jau iesniegtos dokumentus un paveikto, SEZ valde nolēma slēgt ar "Lesjofors Springs LV" vienošanos par grozījumu izdarīšanu 2017.gada 24.aprīlī noslēgtajā zemes nomas tiesību rezervēšanas līgumā, pagarinot līguma darbības termiņu līdz 2018.gada 24.oktobrim.

Liepājas SEZ SIA "Lesjofors Springs LV" ir uzņēmums ar Zviedrijas kapitālu, kas "Liepājas Biznesa centrā", Kapsēdes ielā, strādā jau kopš 2003. gada un ir lielākais un modernākais atsperu ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs. Uzņēmuma ražotne Latvijā, Liepājā  nodarbojas ar atsperu, gāzes amortizatoru un štancētu detaļu ražošanu, kā arī izplata "Lesjofors" grupas ražoto produkciju. Uzņēmumu grupa "Lesjofors" ir vadošais atsperu ražotājs pasaules mērogā.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki