Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Lielā dzintara" stikla konstrukciju mazgās "Ekovalis Latvija"


atlikušas 250 zīmes


"Lielā dzintara" stikla konstrukciju mazgās "Ekovalis Latvija" (4)

Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Iepirkuma uzraudzības birojs informē, ka ir noslēdzies iepirkums par jaunās koncertzāles stikla konstrukcijas mazgāšanu. To darīs SIA "Ekovalis Latvija" par kopējo līgumcenu 14 549,50 eiro.

Iepirkumam kopā bija pieteikušies septiņi pretendenti. Dārgāko līgumcenu piedāvāja SIA "Profesionālās Pilnveides Mācību Centrs Atēna", piedāvājot darbu veikt par 26 882 eiro.

Saskaņā ar iepirkuma nolikumu līguma izpildītājam desmit nedēļu laikā jāveic iekšējo un ārējo oranžo logu stiklu virsmu tīrīšana un mazgāšana no abām pusēm, panorāmas lifta šahtas stikla virsmas mazgāšana no abām pusēm, ārējo palodžu un aplodu virsmu tīrīšana un mazgāšana, iekšējo un ārējo apkopes tiltu tīrīšana un mazgāšana, logu rāmju virsmu tīrīšana un mazgāšana, metāla konstrukciju tīrīšana un mazgāšana.

Ārējā stiklojuma platība ir 9200 kvadrātmetru, iekšējā – 8680. Savukārt panorāmas lifta šahtas stiklotās virsmas platība ir 210 kvadrātmetri.

Ar SIA "Ekovalis Latvija" līgums noslēgts par logu mazgāšanu šajā gadā. Turpmāk stiklojuma mazgāšana plānota reizi gadā.


Sludinājums

Slota
06:48 | 27/06/16
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

Pirmais SIA Ekovalis Latvija darbs varētu būt izmēst lielāko Lielā dzintara atkritumu,tā vadītāju... Liepājnieki būtu gatavi piemaksāt,lai no šī pārpratuma Baibas Božes izskatā tiktu beidzot vaļā.....

kauns
10:59 | 28/06/16
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Palasot komentārus jābrīnās kā tāda vaditāja var vadīt iestādi,ja katrs otrais iedzīvotājs to vien dara kā lamā Boži,kur skatās Dome

Eu,
08:44 | 27/06/16
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

pajoli, es tev kā liepājnieks neesmu devis tiesības runāt/rakstīt manā vārdā.

Pārpratums esi tu, jo tikai tāds mēsls var kaut ko tādu uzrakstīt par jebkuru cilvēku.

Pag, tikko tik uzcēla
08:37 | 27/06/16
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Jau jāmazgā? Hektārs jānomazgā, zaibis'
Katru gadu, ja? IKP rušinātāji, blyad uzlocekļa.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki