Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lielāks burātāju skaits gaidāms maija beigās


atlikušas 250 zīmes


Lielāks burātāju skaits gaidāms maija beigās

Ceturtdienā, 09. maijā, 2013 | BIRKAS: jahtu centrs , Kārlis Kints , Zilais karogs , Promenade Hotel
Izdrukāt Ziņot

Šogad Liepājas jahtu centru apmeklējušas astoņas jahtas pārsvarā no Polijas, taču lielāks burātāju pieplūdums gaidāms maija beigās, raksta LETA.

 Maija nogalē Liepāju pēc viesošanās Polijas ostās un Klaipēdā sasniegs burātāji no Vācijas, "Rietumu Radio" pastāstīja Liepājas jahtu centra vadītājs Kārlis Kints.

Šogad pirmie centra klienti bija burātāji no Gdiņas Polijā, kas ar trīsmastu burinieku "Zawisza Czarny" Liepājā ieradās aprīļa vidū. Vairums no astoņām šogad Liepāju apmeklējušajām jahtām ir no Polijas. Kints to skaidro ar faktu, ka poļu burātāji jahtas lielākoties īrē un pavasarī, pirms aktīvās burāšanas sezonas sākuma, īres cenas esot zemākas. Pērn līdz 9.maijam Liepāju bija apmeklējušas 12 jahtas.

Lielāks burātāju pieplūdums gaidāms maija beigās, kad Liepāju pēc Polijas, Lietuvas ostu apmeklējuma sasniegs vācu burātāji. Visvairāk jahtu Liepāju apmeklē jūnijā un jūlijā.

Jautāts par šī gada prognozēm, Kints atzina, ka šogad Liepāju varētu apmeklēt aptuveni tikpat daudz jahtu cik pērn, jo lielākas jahtu regates, kas varētu piesaistīt vairāk klientu Liepājas tuvumā, neesot plānotas. Pērn Liepāju apmeklēja 349 jahtas.

"Jahtu skaits šogad lielā mērā būs atkarīgs no tā, cik labi mēs esam strādājuši pagājušajā gadā - labākā reklāma ir pašu burātāju atsauksmes par Liepāju," sacīja Kints, norādot, ka burātāji, kuriem Liepājā paticis, nereti šeit atgriežas vēlreiz vai iesaka šo vietu saviem draugiem un paziņām.

Pēdējo trīs gadu novērojumi liecinot, ka Liepājas jahtu centru biežāk nekā iepriekš apmeklē jahtas no Somijas, Zviedrijas un citām Ziemeļvalstīm, kas esot pozitīva tendence.

Kā jaunu pakalpojumu, ko šogad piedāvāt klientiem, Kints minēja velonomu, kas izveidota blakus jahtu piestātnei esošajā viesnīcā "Promenade Hotel".

Kā ziņots, Liepājas jahtu centram šogad ir piešķirts Zilais karogs.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki