Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā notiek Kurzemes uzņēmēju diena


atlikušas 250 zīmes


Liepājā notiek Kurzemes uzņēmēju diena

Ceturtdienā, 21. janvārī, 2016 | BIRKAS: KBI , LTRK , Promenade Hotel , seminārs , uzņēmējdarbība
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 21.janvārī, viesnīcā "Promenāde Hotel" notiks Kurzemes uzņēmēju diena, kur ar iedvesmojošiem stāstiem uzstāsies Latvijas vadošo uzņēmēju pārstāvji.

To organizē Kurzemes Biznesa inkubators, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un attīstības finanšu institūcija "Altum", informē projektu vadītājs Intars Zēns.

Kurzemes uzņēmēju dienā piedalīsies Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vadība, LTRK padomes locekļi, Liepājas, Kuldīgas un Saldus domju pārstāvji u.c.

Pasākums tiks atklāts pulksten 12.00, lai pēc tam iedvesmotos semminārā "Latvijas līderu stāsti". Seminārā kā pirmā uzstāsies veļas ražotāja "Lauma Lingerie" valdes priekšsēdētāja Linda Matisone, kura pierādījusi sevi kā viena no vadošajām sievietēm – menedžerēm Latvijā. Savukārt pēc tam ar savu pieredzi klātesošos iepazīstinās priekulnieks, lidsabiedrības "AirBaltic" korporatīvās komunikācijas viceprezidents Jānis Vanags. Lai iedvesmotu jauniem panākumiem, ar savu stāstu piedalīsies arī viens no veiksmīgākajiem start-up uzņēmējiem Latvijā "Air Dog" vadītājs Agris Ķipurs. Semināru "Latvijas lepnuma stāsti" noslēgs "Drive e0" vadītājs  Kristaps Dambis, kurš ne tikai uzbūvējis Dakāras rallijreidā piedalījušās "OSCar" automašīnās, bet arī iegājis autosporta vēsturē radot pasaulē ātrāko elektroauto "e0 PP03".

Pēc semināra klātesošie aicināti noklausīties Kurzemes Biznesa inkubatora uzņēmēju prezentācijas, lai iepazītos ar uzņēmumu darbību. Savukārt pēc tam ar pateicībām un apbalvojumiem tiks sveikti veiksmīgākie biznesa vides pārstāvji.

Visas dienas garumā ikviens aicināts savstārpēji kontaktēties un meklēt sadarbības partnerus, lai veicinātu savstarpējo komunikāciju un biznesa attīstību.

Paralēli tam visas dienas garumā Hika spīķerī ikvienam būs iespēja iepazīties ar attīstības finanšu institūcijas "Altum" un citu uzņēmējdarbības atbalsta institūciju stendiem, kā arī pie kafijas tases satikties ar citiem Kurzemes reģiona uzņēmējiem.

Ikviens interesents aicināts no pulksten 12 līdz 16 mobilajā televīzijā lietotnē "LMT Straume" (http://straume.lmt.lv) tiešraidē skatīties šo iedvesmojošu semināru.

Tiešraides programmā:

12.00 – Kurzemes uzņēmēju dienas atklāšana – Latvijas Republikas ekonomikas ministres Danas Reiznieces-Ozolas,  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidenta Aigara Rostovska un Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētāja Salvja Rogas uzrunas
12.10 – Linda Matisone, "Lauma Lingerie" valdes priekšsēdētāja
13.05 – Jānis Vanags, "AirBaltic" korporatīvās komunikācijas viceprezidents
14.15 – Agris Ķipurs, "Air Dog" vadītājs
15.10 – Kristaps Dambis, "Drive eO" vadītājs"Latvijas līderu stāsti" skatāmi ne tikai LMT klientiem, bet arī ikvienam interesentam un to iespējams noskatīties gan viedtālrunī un planšetē, gan datorā.

Kurzemes uzņēmēju diena ir Kurzemes Biznesa inkubatora, LTRK un attīstības finanšu institūcijas "Altum" rīkots pasākums Kurzemes reģiona uzņēmējiem, ar mērķi stiprināt savstarpējo sadarbību, veicināt pieredzes apmaiņu un pārrunāt aizvadītā gada spilgtākos notikumus un panākumus.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki