Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā notiks Latvijas kopstrādes telpu mini forums


atlikušas 250 zīmes


Liepājā notiks Latvijas kopstrādes telpu mini forums

Autors: Atis Egliņš-Eglītis, LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs
Otrdienā, 10. oktobrī, 2017 | BIRKAS: Biznesa inkubators , forums , Atis Egliņš-Eglītis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

19. oktobrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatorā notiks Latvijas kopstrādes telpu mini forums “Kopā strādāšanas telpas: no tukšas darba vietas uz kopienas pārvaldītu biroju”.

Tas pulcēs Latvijas lielāko kopstrādes telpu un to kopienu vadītājus, lai veicinātu radošo centru un kopstrādes telpu attīstību Latvijā.

Mainoties ekonomiskajai struktūrai, strādāšanas veidam, pieaugot cilvēku mobilitātes iespējām un attīstoties informācijas tehnoloģijām, aktuāla ir kļuvusi kopstrādes telpu (no angļu valodas – coworking) pieejamība un attīstība. Kopstrāde var tikt saprasta kā darba veids, organizācijas kultūras tips vai strādāšanas telpa, kas ir sadarbībā balstīta.

Mini foruma galvenais mērķis ir ne tikai prezentēt kopstrādes telpu kustību pēdējā desmitgadē, bet arī apvienot vietējās zināšanas un piemērus, kas palīdzēs attīstīt mini foruma dalībnieku izpratni. Pasākumā tiks prezentētas vietējās tendences biroju attīstībā un to izmantošanā, izcelti labākie Latvijas piemēri kopienas darba vides attīstībā, identificētas kopējās politikas un infrastruktūras problēmas ar ko saskaras kopstrādes telpu vadītāji.

Ar pieredzi dalīsies radošā centra “Poligon” Ļubļanā (Slovēnija) vadītāja Lāsma Goba, kopstrādes telpas “Darba Vieta” Rīgā vadītāja Kristīne Jansone, kopstrādes telpas “Teikums” kopienas vadītāja Evita Zariņa, kopstrādes telpas “Riga Powerhouse” attīstītājs Edgars Ivanovs, LIAA Radošo industriju inkubatora vadītāja Liene Pērkone un Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Atis Egliņš-Egliņš.

Mini forums notiks Liepājas biznesa inkubatorā, Dārza ielā 4/8, Liepājā.  Sīkāka informācija un pieteikšanās LIAA mājas lapā, sadaļā Pasākumi, vai šeit.  

Pasākums tiek organizēts ar Liepājas pašvaldības un Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu, sadarbojoties ar kopstrādes telpu attīstītājiem DeskLab (Slovēnija) un Liepājas radošo industriju klasteri.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.


          


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki