Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā notiks seminārs par kriptovalūtām un blokķēdēm


atlikušas 250 zīmes


Liepājā notiks seminārs par kriptovalūtām un blokķēdēm (1)

Ceturtdienā, 18. janvārī, 2018 | BIRKAS: seminārs , kriptovalūtas , LIAA , Biznesa inkubators
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 25.janvārī, pulksten 15 Latvijas Liepājas biznesa inkubatorā Dārza ielā 4/8, notiks seminārs par aktuālo un vēl neskaidro fenomenu – digitālo valūtu un blokķēdes pielietojumu.

Pasaulē plašu rezonansi ir izraisījusi kriptovalūta "Bitcoin" un blokķēdes, taču retais spēj sniegt šim jauninājumam precīzu un saprotamu skaidrojumu. Lai gan blokķēdes tehnoloģija pilnībā tika izstrādāta 2008.gadā, tā ir uzskatāma par salīdzinoši jaunu, kas straujiem tempiem attīstās un paver jaunas iespējas dažādiem inovatīviem uzņēmumiem, tai skaitā arī bankām un valsts pārvaldei.

Uzņēmumu panākumu atslēga slēpjas spējā operatīvi pielāgoties izmaiņām un izmantot iespējas, tomēr vēl ir daudz neskaidrību par to, kāda ir atšķirība starp kriptovalūtu un blokķēdi, ko ar to var darīt un kā to var izmantot sava biznesa attīstībā. Lai izskaidrotu šīs digitālās inovācijas, pasākumā piedalīsies pērn novembrī dibinātās Latvijas Blokķēdes attīstības asociācijas valdes priekšsēdētājs Ļevs Bass, kurš palīdzēs nekļūdīgi izprast šo bieži dzirdēto terminu pamatbūtību, kā arī kriptovalūtas un blokķēdes potenciālo pielietojumu biznesa vidē. Savukārt par kriptovalūtas un blokķēdes potenciālo pielietojumu biznesa vidē stāstīs uzņēmuma "BlockVis" vadītājs un Latvijas Blokķēdes asociācijas pārstāvis Anatolijs Ressins. Semināra noslēgumā Latvijas Startup asociācijas (StartinLV) valdes priekšsēdētāja un akseleratora "StartupWiseGuys" vadītāja Egita Poļanska iepazīstinās ar "StartupWiseGuys" piedāvātajām programmām kriptovalūtas un blokķēdes uzņēmumu attīstības veicināšanai.

Pasākums ir bezmaksas. Interesenti aicināti reģistrēties pasākumam LIAA mājas lapā: http://ej.uz/kriptoLiepaja


Sludinājums

Pauline marois
02:11 | 06/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

After several suicide attempts ,weeks of turmoil and sadness that GToptions brought upon me and my family after I lost GBP110, 000. I was introduced to HackerOne. They are really the best and helped me recover all of my funds without any hassle in no time, I am so happy doing this because I know so many people would benefit immensly from this useful information to get their lives back on track..I have never been this happier in my life.. I was also able to reach him on his mail hackerone.evolution@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki