Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā taps "Lidl" veikals un autostāvvieta


atlikušas 250 zīmes


Liepājā taps "Lidl" veikals un autostāvvieta (16)

Piektdienā, 28. decembrī, 2018 | BIRKAS: Lidl , būvniecība , Gundars Vīksna , UPB , Būvvalde , Ganību 182
Izdrukāt Ziņot

Liepājā, Ganību ielā 182, iecerēts būvēt "Lidl" veikalu un autostāvvietu, noskaidroja aģentūra LETA. To apstiprināja Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Liepājas pilsētas Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls stāstīja, ka izraudzītajā teritorijā plānots būvēt tirdzniecības ēku 2324 kvmetru platībā un autostāvvietu 3526 kvmetru platībā.

Veikala ēka ir trešās grupas publiska būve, kurā vienlaikus paredzēts uzturēties vairāk nekā 100 cilvēkiem, tāpēc tās būvniecības kontroli veiks Būvniecības Valsts kontroles birojs.

Būvatļauja izdota šā gada janvārī, bet projektēšanas nosacījumi izpildīti šā gada septembrī, savukārt būvdarbu uzsākšanas nosacījumi izpildīti aizvadītajā nedēļā.

Būvniecības termiņš ir astoņi gadi no būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izdošanas brīža.

Būvniecības ierosinātājs ir SIA "Lidl Latvija", būvprojekta izstrādātājs – SIA "Arhitekta G.Vīksnas birojs", bet būvdarbus veiks AS "UPB".

Zemes gabals, kur paredzēts veikals, atrodas līdzās degvielas uzpildes stacijai "Viada".

Lai uzbūvētu veikalu, būs jānocērt koki. Ņemot vērā to, ka teritorija Ganību ielā 182 ir privāts īpašums, tad par koku ciršanu nebija nepieciešams rīkot publisko apspriešanu, skaidroja Štāls.

Pagājušā gada decembrī pilsētas Apstādījumu uzraudzības komisija izskatīja SIA "Arhitekta G.Vīksnas biroja" vēstuli ar lūgumu atļaut likvidēt piecus kokus ar stumbra apkārtmēru līdz 20 centimetriem (cm), 21 koku ar apkārtmēru virs 20 cm un trīs augļu kokus. Komisija konceptuāli ir atbalstījusi 21 koka likvidēšanu, jo koku ciršanas atļauja nav nepieciešama kokiem ar apkārtmēru līdz 20 cm un augļu kokiem. Savukārt koki, kuru apkārtmērs ir lielāks par 20 cm, atzīti par mazvērtīgiem.

Ņemot vērā to, ka šis nav gadījums, kad uzbūvētais objekts varētu radīt būtisku ietekmi uz apkārtējo vidi, piemēram, smaku, troksni, vibrāciju vai cita veida specifisku piesārņojumu un kad, saskaņā ar Būvniecības likumu, būvvaldei būtu jāpieņem lēmums par publiskas apspriešanas nepieciešamību, tad publiskā apspriešana par iecerētā veikala būvniecību nav rīkota.

Par būvniecības ieceri informācija bija un ir pieejama Būvniecības informācijas sistēmā.

Būvniecības ierosinātājs par saņemto būvatļauju jau ir informējis sabiedrību, izvietojot būvtāfeli zemes gabalā, kurā atļauta būvniecība.

Jau vēstīts, ka "Lidl" 2003.gadā sāka gatavoties ienākšanai Baltijas valstu tirgū, tomēr vēlāk no šiem plāniem atteicās un pārdeva visus aptuveni 50 veikalu celtniecībai iegādātos zemesgabalus. Lēmumu "Lidl" pārstāvji pamatoja ar Baltijas valstu pārāk mazo tirgu. Pārdodot īpašumus, triju gadu laikā – no 2006. līdz 2008.gadam – "Lidl Latvija" peļņa sasniedza kopumā 7,2 miljonus latu (10,24 miljonus eiro), liecina "Firmas.lv" informācija.

Daļu no "Lidl" īpašumiem Latvijā pārpirka igauņu veikalu tīkls "A–Selver", taču šis tirgotājs bija spiests pamest Latvijas tirgu ekonomiskās krīzes iespaidā.

Savukārt 2017.gada vasarā kļuva zināms, ka "Lidl" atjaunojis plānus Latvijas tirgus apgūšanai.

"Lidl Latvija", kuras nosaukums līdz šā gada martam bija SIA "MMS Property Solutions", reģistrēta 2016.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 20,5 miljoni eiro, bet tās vienīgā īpašniece ir "CE–Beteiligungs–GmbH", kam pieder arī "Lidl Lietuva".


Sludinājums

fhhf
17:42 | 28/12/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Kas šito rakstu cepa tam kaut kādu naudu ar maksājat? NEVAJAG '! Šito jau es ap 15 reizes esmu lasijis . Nokačāta infa. Atgremojumi un visiem zināmi cipari

Liepājnieks
20:29 | 28/12/18
ZIŅOT
(-1)
(14)
+

Pietiek leiti Norkusu atbalsīt ar iepirkšanos bomžīgajos Topos. Iepirksimies normālā vācu vekalā, kur cenas ir vidēji par 25 procentiem zemākas un precei ir garantija, ka tāi nav nelegālas izcelsmes un tātad ar kvalitāti viss ir kārtībā.

uyuii
07:57 | 29/12/18
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Iepirksimies Vācu veikalā ar poļu un leišu ražoto produkciju . Vācu tur īsti ar uguni nesameklēsi . Ja nu vienīgi Vācijā . Ko ES ROBEŽĀS NOZĪMĒ NELEGĀLA PRODUKCIJA ČALĪT ?

Jeblonskis
13:31 | 29/12/18
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Mego var mierīgi aizvērties. Beidzot.

hhu
13:58 | 29/12/18
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Ar ko PROMO nodarbojas ? Nekas tur ne lēts ne vispār pērkams nav To pašu un lētāk vēl var nopirkt Maximā

Jaunliepāja-hhu
20:01 | 29/12/18
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Esi mēģionājis nopirkt majonēzi ,ievārījumu, spaiņos? Grūbas ,putraimus un visada veida birstošo produkciju maisos? Utt. tā vairumbāze! Pamēģini. Iznāks lētāk! Nevajag tik daudz . Nu tad ej uz veikalu!

Dusmupuce
23:38 | 29/12/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Tik garš penteris, bet nav pateikts galvenais - KAD veikals atvērsies?!

koka klucis
07:54 | 30/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Galvenais nesatraucies atvērsies 2 gadu laikā . Ne ātrāk par 2020 vidu vai beigām .

hhu
07:53 | 30/12/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Es neesmu zirgs vai govs man putraimus maisos un majonēzi spaiņos nebūs kur likt Nopirkām svētkiem 3 pac. majonēzi Vajadzētu pietikt Ciemiņi vēl jābaro Paliks vēl pāri

jiop
07:02 | 03/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Šeit nepiekritīšu .Savādāk nav savādi . Tie ir divi atšķirīgi vārdi . Savādāk - atšķirīgāk .Savādi -dīvaini , nesaprotami .

to ``to hhu``
15:04 | 02/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tie, kuri rij tās PROMO garneles, naudu varbūt neskaita (kaut gan - lielākā daļa viņu trīc un dreb par katru pensu), bet pēc vārda gan jāgrābstās pa kabatām: iztiek ar ``rij`` un ``ēd savādāk (savādi - nozīmē ``dīvaini``)``.

to hhu
22:18 | 30/12/18
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Proletariātam, kas rij sardeles un pelmeņus, Promo patiešām nav vajadzīgs! Promo ir jūrasveltes, kas nav 100x pārsaldētas un apdzeltējušas (piemēram, labas kvalitātes tīģergarneles maksā tikai 15-16eur/kg), ātri saldētas ogas un dārzeņi, beļģu šokolāde u.tml. Un, protams, plaša dārgā alkohola izvēle, kāda nav ne Devonā, ne lielajā Rimi. Tā kā rij vien tālāk savu majonēzi un baro ar to savus ciemiņus! Ir cilvēki, kas ēd savādāk.

hhu
06:54 | 31/12/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tīģergarneles akurāt neēdu bet Serano šķiņķi vai ko līdzīgu papērku bieži . Promo vis tas ir dārgi

Jaunliepāja
13:06 | 31/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Paldies dievam, ka ar humora sajūtu ir kārtība! Tad jau vēl kādu laiku dzīvosim!

to to hhuu
13:41 | 31/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Pēc šāda komentāra var spriest,ka esat turīgs cilvēks,kurš naudu veikalā neskaita un ar zināmu nicinājumu raugāties uz proletariātu,jeb cilvēkiem,kuri saņem minimālo algu vai arī nedaudz virs tās. Lidl veikalā neiepērkas bomži,bet normāli cilvēki un arī produkcijas izvēle ir daudzveidīga,samērā liels klāsts vietējās lietuviešu pārtikas preces,bet cenas,protams, zemākas kā RIMI.Veikala autostāvvietā redzamas arī dārgu automašīnu markas.Tā ka jūs viens neesat turīgs....

hhu
16:31 | 31/12/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Mums pie Supernetto regulāri i BMW 5 I Mersis stāv . Vai tik tie nav kam tās PROMO Tīģergarneles baigi garšo? Tie garneļu ēdāji vairāk iztaisās Status prasa a tā baltmaize pa 0.46 uz urrā iet

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki