Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā viesojusies Gruzijas tūroperatoru grupa


atlikušas 250 zīmes


Liepājā viesojusies Gruzijas tūroperatoru grupa (1)

Piektdienā, 09. oktobrī, 2015 | BIRKAS: LRTIB , tūrisms , Agita Vucena , vizīte
Izdrukāt Ziņot

Liepājā viesojusies Gruzijas tūrisma aģentūru pārstāvji, kas apskatīja pilsētas centru un Jūrmalas parku, noklausījās pasaulē lielāko vēsturisko ērģeļu skanējumā un apmeklēja Karostu.

Kā informē Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāve Agita Vucena, maijā viņa bija uzaicināta prezentēt Liepāju Latvijas vēstniecības Gruzijā un aviokompānijas "AirBaltic" kopīgi rīkotajā seminārā, un tagad tūroperatori ir ieradušies Latvijā visu skatīt pašu acīm.

Pa ceļam no Rīgas lidostas uz Liepāju viesi no Gruzijas apskatīja Skrundas muižu un Piena muižas plašo piedāvājumu.

Liepājā Gruzijas tūrisma aģentūru pārstāvji apskatīja pilsētas centru un Jūrmalas parku, noklausījās pasaulē lielāko vēsturisko ērģeļu skanējumā un apmeklēja Karostu.

Vaicāti par iespaidiem, tūres dalībnieki atzina, ka neesot gaidījuši tik lielu tūrisma piedāvājuma daudzveidību. Vislielāko iespaidu uz viesiem atstājis Karostas cietums, savukārt govs slaukšana Piena muzejā raisījusi nostalģiskas atmiņas par bērnību.

Šodien viesi no Gruzijas apskatīs Kuldīgu un vakarpusē ar prāmi no Rīgas dosies uz Stokholmu.

Iepazīšanās tūri organizē tūrisma aģentūra "Averoja" sadarbībā ar aviokompāniju "AirBaltic" un Latvijas tūrisma attīstības valsts aģentūru.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pateicas sadarbības partneriem: viesnīcai "Promenade Hotel", restorānam "Barons Bumbiers’" un "Upe", Karostas glābšanas biedrībai.


Sludinājums

AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC
18:55 | 09/10/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Uzmanibu !!

Tas ir Aso ietaupijums un aizdevumu kreditešanas uznemums. ja jums ir nepieciešams kredits, lai personigo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredits, lai nodzestu visu savu rekinu, ludzu sazinieties ar musu musu šeit e-pastu: lai iegutu vairak informacijas. Jusu informacijai, musu uznemums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni noklut atpakal pie mums nekavejoties, lai sanemtu darits ar savu kredita parvedums apstiprinajuma dokuments ok.

Sazinaties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

Nevilcinieties piemerot.

AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki