Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas autobusu parks" aizņemsies 883 tūkstošus eiro


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas autobusu parks" aizņemsies 883 tūkstošus eiro (2)

Ceturtdienā, 21. augustā, 2014 | BIRKAS: Liepājas autobusu parks , Nordea
Izdrukāt Ziņot

Noslēdzies AS "Liepājas autobusu parks" izsludinātais konkurss par finanšu līzinga pakalpojumu sniegšanu, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā, raksta portāls db.lv.

Finanšu līzings nepieciešams, lai iegādātos autobusus, kas tiks izmantoti pilsētas pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniegšanai Liepājas pilsētā.

"Liepājas autobusu parks" izsludināja atklātu konkursu, izvēloties saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu. Konkursā tika saņemti divi piedāvājumi.

Līzinga pakalpojumus Liepājas autobusu parkam sniegs "Nordea Finance Latvia" un kopējā līgumcena ir 883 tūkstoši eiro.


Sludinājums

matt
18:32 | 21/08/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Piedāvājums aizdevumu starp privāto nopietna un ātra
Vai jūs ilgi meklēt aizdevumu, es nodot jūsu rīcībā aizdevumu no 2000 € līdz 900,000 € līdz € 75.0000.000,00. Šeit ir jauna iespēja, lai veicinātu savu ekonomiku, jūs varat sazināties ar viņiem, lai visiem jūsu kredīta pieteikumu tikai ar procentiem no 2% sekoja nosacījumus, kas atvieglos jūsu dzīvi. Mēs varam jums palīdzēt daudzās jomās, piemēram, starp:
* Finanšu Loan
* Home Loan
* Investīciju kredīts
* Auto Loan
* Parāda Consolidation
* Maržinālā kredīta
* Otrais Hipotēku
* Atpirkšana kredīta
* Personal Loan
Tātad, ja jums nav labu bankām, vai drīzāk jums ir projekts, un nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai mapes vajadzību naudas, lai samaksātu rēķinus, aizdevumu vajadzībām, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem. Attiecībā uz jebkuru citu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums tieši, e-pasts: gl787.mattioli@gmail.com

daniel john
02:02 | 04/08/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiki,
Tas ir informēt plašu sabiedrību, ka privātā aizdevuma aizdevēja Daniela Džona kungs ir atvēris finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumus ar 2% procentu likmi personām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu aizdevuma noteikumus un nosacījumus vietnē danieljohnhome@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki