Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas dzīvokļu tirgū notiek vairāk nekā 110 darījumi mēnesī


atlikušas 250 zīmes


Liepājas dzīvokļu tirgū notiek vairāk nekā 110 darījumi mēnesī (7)

Sestdien, 02. janvārī, 2016 | BIRKAS: Latio , nekustamais īpašums , Ezermalas nams , Mēness nams , Rietumkrasta nams
Izdrukāt Ziņot

Dzīvokļu tirgus aktivitāte Liepājā pagājušā gada trešajā ceturksnī nedaudz pieauga līdz vidēji vairāk nekā 110 darījumiem mēnesī, teikts firmas "Latio" 2015.gada trešā ceturkšņa pārskatā.

Lielākā pircēju interese ir par divu un trīs istabu dzīvokļiem, pieprasījums pēc neremontētiem un jau remontētiem dzīvokļiem ir līdzīgs un atkarīgs no pircēja prioritātēm un finansiālajām iespējām, raksta LETA.

Dzīvokļu cenas atkarībā no to tehniskā stāvokļa un atrašanās vietas svārstās no 200 līdz 500 eiro par kvadrātmetru. Pieprasītākās apkaimes ir Ezerkrasts, Dienvidrietumu rajons un pilsētas centrs.

Pagājušā gada otrajā pusē ir pieaudzis pieprasījums arī pēc dzīvokļiem Liepājas jaunajos projektos, norāda "Latio". Pateicoties zemajai cenai, visvairāk darījumu ir noticis ar dzīvokļiem "Ezermalas namā". Darījumi ir notikuši arī jaunajā projektā "Mēness nams", interese ir par dzīvokļiem Rietumkrasta ielā un "Alejas namā".

Tirgū ir novērojama interese par savrupmājām, pieprasījums lielākoties ir pēc tūlītējai dzīvošanai piemērotām mājām, kuru remontu var veikt pakāpeniski. Šādu īpašumu vidējās cenas ir robežās no 30 000 līdz 50 000 eiro. Lielākā interese ir par savrupmājām Vecliepājā un "Laumas" mikrorajonā.

Īres tirgū liela ietekme ir tūrisma sezonai, uzsvaram esot uz īstermiņa īri ārvalstniekiem, teikts tirgus pārskatā.

Pieprasījums pēc privātās apbūves zemēm Liepājā ir relatīvi neliels, jo lielāka interese ir iegādāties jau uzbūvētu privātmāju, skaidro "Latio".

Ar viensētām darījumi notiek salīdzinoši maz, ko ietekmē kreditēšanas politika. Lielāka aktivitāte ir ar īpašumiem apmēram 20 kilometru rādiusā ap Liepāju.


Sludinājums

...
16:02 | 02/01/16
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Es biju domājis, ka mazāk. Bet nu labi.

eses.lvee
16:43 | 02/01/16
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

eesesslv ik meenesi tirgo vienus un tos pashus dziivokljus... kur ir tie kurus peerk un paardo...?

Jurissss
13:22 | 03/01/16
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Ir ļoti populāri šādi domāt, un mēģināt internetā izcelties, bet diemžēl kritiķiem situācija mainās un tirgū parādās augošas tendences. Galvenais iemesls tādam pavērsienam - valsts atbalsts jaunām ģimenēm mājokļa iegādei un banku aktivitātes pieaugums. Apbūves zemes tirgus gan joprojām ir miris, bet tas jaunā pieauguma ciklā sekos ar pāris gadu novēlojuma inerci.

eses.lvee
16:45 | 02/01/16
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

maajas kuras var dziivot pa 30 -50k neesmu redzejis vispaar...

vietvaardi
00:00 | 03/01/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Šie laikam neatšķir Vecliepāju no Ezermalas un Laumas raj.no Velnciema!

to Jurisss
15:36 | 04/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

pat rīgā darījumu skaits iet uz leju, īres cenas pazeminājušās.. tāpēc nevaru piekrist tavam apgalvojumam " tirgū parādās augošas tendences. .."

Sausais

nekustamais
13:50 | 05/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Raksts ir pilnīgs štrunts, jo to ir rakstījis cilvēks, kas Liepājau pat nav redzējis.
Mājas Liepājā, kurās var dzīvot pa 30k-50k nav un nebūs, jo tirgū ir liels pieprasījums pēc mājām. Aptuveni 70 000 ir tā cena, par kuru var nopirkt māju, kurā var dzīvot un pakāpeniski remontēt, ieguldot kā minimums vēl 20 000! Arī pēc privātmāju zemēm ir liels pieprasījums, taču piedāvājumu praktiski nav un tie kuri ir eses.lv ir neadekvāti dārgi.Dzīvokļi gan ir daudz, bet darījumim notiek tikai ar lētajiem dzīvokļiem. Alejas namu vispār varēja nepieminēt, tur nav pārdots neviens dzīvoklis!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki