Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas Jahtu centru šogad apmeklējušas 375 jahtas


atlikušas 250 zīmes


Liepājas Jahtu centru šogad apmeklējušas 375 jahtas

Ceturtdienā, 13. oktobrī, 2011 | BIRKAS: jahtu centrs , osta , Kārlis Kints
Izdrukāt Ziņot

Šogad Liepājas Jahtu centru apmeklējušas 375 jahtas, kas ir par 65 vairāk nekā pagājušajā gadā, "Rietumu Radio" informēja centra vadītājs Kārlis Kints.

Viņš jahtu skaita pieaugumu skaidro ar Somijā, Zviedrijā un citās ziemeļvalstīs realizētajām mārketinga aktivitātēm, kuru ietvaros reklamēts arī Liepājas Jahtu centrs, raksta LETA.

Kā informēja Kints, ja agrāk Liepāju gadā apmeklējušas aptuveni desmit līdz 15 jahtas no Zviedrijas un Somijas, tad šogad to skaits pieaudzis līdz 40. Pēdējo piecu gadu laikā Liepāju apmeklējušo jahtu skaits gadā pieaugot par aptuveni 20 līdz 30. "Svarīga loma centra atpazīstamībai ir šeit pabijušo burātāju atsauksmēm, kuri pēc tam saviem kolēģiem pastāsta par Liepāju," skaidro Kints.

Viņš norāda, ka šogad burāšanas sezona ir noslēgusies, un prognozē, ka šogad Liepājas ostu tradicionāli varētu apmeklēt vienīgi poļu burinieks "Zawisza czarny", kas iepriekšējos gados, cīnoties ar ledu, ostā ienācis pat decembra beigās.

Pirms trijām dienām Liepājas Jahtu centra piestātnēs pietauvojusies aptuveni miljonu latu vērta motorjahta "Lucia", kas no Sanktpēterburgas devusies uz Gdiņu. Kā ziņo portāls "liepajniekiem.lv", jahta piestājusi Liepājā, jo tai atgadījusies ķibele ar stūres iekārtu. Kints par motorjahtas tehniskajām problēmām nebija informēts.

Jau ziņots, ka šovasar augustā Liepājas jahtu ostā pietauvojās līdz šim lielākā motorjahta "Viva Le Vie". Vairākus desmitus miljonu latu vērtais kuģis uz vairākām dienām kļuva par populāru liepājnieku un pilsētas viesu tūrisma apskates objektu.

Liepājas Jahtu centrs ostā ienākušajām jahtām nodrošina nepieciešamos piestātnes pakalpojumus - pietauvošanās vietu, ūdensapgādi, elektroapgādi, piestātnes apsardzi. Centrs piedāvā arī labiekārtotas sanitārās telpas - tualetes, dušas, iespēju izmazgāt veļu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki