Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas RAS" atzīts par ģimenei draudzīgu uzņēmumu


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas RAS" atzīts par ģimenei draudzīgu uzņēmumu (3)

Trešdienā, 12. jūnijā, 2019 | BIRKAS: Liepājas RAS , balva
Izdrukāt Ziņot

Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA "Liepājas RAS" jau ceturto reizi ieguvis ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu.

Šādu statusu Labklājības ministrija piešķir uzņēmumiem un organizācijām, kas īsteno sociāli atbildīgu un ģimenei draudzīgu politiku gan savā darba vidē, gan plašākas sabiedrības kontekstā, informē uzņēmuma jaunākā vides pārvaldības speciāliste Laima Lapiņa.

""Liepājas RAS" vērtības ir darbinieki, un visa organizācijas kultūra ir vērsta un balstīta uz šīm vērtībām, saskaņojot darbinieku un darba devēja intereses un vajadzības, tādējādi spējot realizēt radošas idejas, izvirzot un sasniedzot ambiciozus mērķus", skaidro "Liepājas RAS" administratīvā vadītāja Inese Brūdere.


Sludinājums

Nu gan
10:09 | 13/06/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Ģimenēm draudzīgas cenas..

ffffffffffffffff
10:44 | 13/06/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kad viņi darbojās Vecliepājas pusē nebija nekādu problēmu. Toties tagad ar Vides pakalpojumi Liepājai, saskāros ar klaju nekaunību. Konteineris netika iztukšots līdz galam, vai precīzāk puse palika neizbērta. Piezvanīju, nelaipnā balsī man pavēstīja, ka es pats esmu otrreiz konteinerī iebēris sadzīves atkritumus un prasu lai tos izved.

Tādu nekaunību piedzīvoju pirmo reizi. Es pat teiktu apvainojumu. Ja būtu iespēja no viņiem atteikties es Vides pakalpojumi Liepājai nekad neizmantotu.

uzņēmumā strādājošo
11:45 | 13/06/19
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

ģimenēm,nevis ...........,, ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu.,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki