Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas SEZ pirks daļu bijušā "Liepājas metalurga"


atlikušas 250 zīmes


Liepājas SEZ pirks daļu bijušā "Liepājas metalurga"

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 10. maijā, 2019 | BIRKAS: Liepājas metalurgs , SEZ , Citadele , Uldis Sesks , industriālais parks
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas SEZ

10.maijā, uzstājoties IT jomai veltītajā konferencē, Liepājas vicemērs Uldis Sesks atklāja, ka Liepājas SEZ plāno iegādāties daļu no bijušā "Liepājas metalurga" teritorijas.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos Uldis Sesks, uzstājoties koncertzālē "Lielais dzintars" 10.maijā notikušajā konferencē "Tautsaimniecības izaugsme digitalizācijas laikmetā. Latvijas attīstības centru iespējas un izaicinājumi", atklāja, ka Liepājas SEZ plāno iegādāties daļu no bijušā "Liepājas metalurga" nekustamā īpašuma ar mērķi kopīgi ar valsti un uzņēmējiem attīstīt tajā industriālo parku.

Šādu lēmumu esot pieņēmusi nodrošinātā kreditora, bankas "Citadele" valde, kā arī Liepājas SEZ valde, uzskatot, ka tas ir labākais risinājums. SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Raniece-Kadeģe portālam apstiprināja, ka uzņēmēju interese par šo industriālo teritoriju ir liela un SEZ nebūs grūtības atrast investorus.

Jau vēstīts, ka pērn augustā Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Liepājas pilsētas dome, Liepājas SEZ un SIA "FeLM" parakstīja Nodomu protokolu par industriālā parka izveidi uzņēmuma "Liepājas metalurgs" teritorijā 120 ha platībā.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki