Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas SEZ un LTRK noslēdz sadarbības līgumu


atlikušas 250 zīmes


Liepājas SEZ un LTRK noslēdz sadarbības līgumu (2) Kurzemes Uzņēmēju forums viesnīcā

Piektdienā, 27. janvārī, 2017 | BIRKAS: SEZ , LTRK , Promenade Hotel , uzņēmējdarbība , forums
Izdrukāt Ziņot
Līgumu paraksta SEZ pārvaldnieks Jānis Lapiņš un LTRK padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis.
Līgumu paraksta SEZ pārvaldnieks Jānis Lapiņš un LTRK padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis.

Piektdien, 27.janvārī, Kurzemes uzņēmēju foruma ietvaros Liepājas speciālās ekonomiskās zona un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera noslēdza sadarbības līgumu.

To parakstīja SEZ pārvaldnieks Jānis Lapiņš un LTRK padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Līguma mērķis apmainīties ar informāciju un piesaistīt jaunus investorus uzņēmējdarbības attīstībai Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorijā.

Saskaņā ar noslēgto līgumu abas puses vienojās par vēl aktīvāku sadarbību, lai pilnveidot uzņēmējdarbības vidi Liepājā un Liepājas reģionā, atbalstot uzņēmējus un investorus.   

Jānis Lapiņš, Liepājas speciālāse konomiskās zonas pārvaldnieks: "Noslēgtais līgums ir loģisks sadarbības turpinājums, lai vēl aktīvāk veicinātu uzņēmējdarbības vides pilnveidošanu un palielinās iespēju piesaistīt Liepājas speciālajai ekonomiskajai zonai jaunus pašmāju un ārvalstu uzņēmējus. Tā ir iespēja uzņēmējiem izmantot Liepājas speciālās  ekonomiskās  zonas priekšrocības, saņemot tiešās nodokļu atlaides atbilstoši veiktajiem ieguldījumiem."
 
Liepājas speciālā ekonomiskā zonas pārvalde no savas puses apņemas informēt uzņēmējus, uzņēmējdarbības uzsācējus un citus interesentus par LTRK darbību un sniegt LTRK informāciju par LSEZ teritorijā esošajiem uzņēmējiem, kas ir nepieciešama LTRK investoru piesaistei. Savukārt LTRK sniegs informāciju LSEZ par potenciālajiem investoriem un citiem interesentiem, informēs LSEZ par izmaiņām normatīvajos aktos un LTRK darba kārtībā jomā, kas var skart uzņēmējus un uzņēmējdarbības uzsācējus un informēs LSEZ par rīkotiem informatīviem pasākumiem, iespēju robežās aicinot LSEZ pārstāvjus piedalīties tajos.Attēli:

Sludinājums

Jajebuks
20:47 | 27/01/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

2 fiktīvi parazīteļi noslēdza bezjēdzīgu līgumu par neko.

Cityfinances
17:53 | 20/03/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Finansējums uzņēmumiem tālākai attīstībai un izaugsmei! Cityfinances ir ātrākais ceļš ka uzsākt savu biznesa izrāvienu! http://www.cityfinances.lv/lv/finansejums-uznemumiem/

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki