Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas tramvajs" palielina pamatkapitālu līdz 3,318 miljoniem


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas tramvajs" palielina pamatkapitālu līdz 3,318 miljoniem

Pirmdienā, 02. novembrī, 2015 | BIRKAS: tramvajs , Lursoft
Izdrukāt Ziņot

Pašvaldības uzņēmuma "Liepājas tramvajs" pamatkapitāls palielināts par 887 tūkstošiem eiro – līdz 3,318 miljoniem eiro, liecina datubāzes "Lursoft" informācija, raksta aģentūra BNS.

Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde aģentūrai BNS pastāstīja, ka uzņēmuma pamatkapitāls palielināts, pamatojoties uz domes šā gada februāra lēmumu par aizņēmumu "Liepājas tramvaja" pamatkapitāla palielināšanai 886 996 eiro apmērā ar mērķi nodrošināt pašvaldības līdzfinansējumu Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) projektam "Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā".

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka jūnijā Liepājas pilsētas dome atbalstīja galvojuma sniegšanu "Liepājas tramvaja" aizņēmumam Valsts kasē 4,069 miljonu eiro apmērā ERAF līdzfinansētā projekta "Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā" īstenošanai.

Projektā plānots rekonstruēt sliežu ceļu papildu posmus Rīgas ielā no 1905.gada ielas līdz īpašumam Rīgas ielā 58 un Klaipēdas ielā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai.

"Liepājas tramvajs" ir dibināts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 3,318 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Liepājas pilsētas dome, liecina informācija datubāzē "Lursoft".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki