Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas ūdens" un "UPB" noslēdz būvdarbu līgumu


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas ūdens" un "UPB" noslēdz būvdarbu līgumu

Otrdienā, 28. martā, 2017 | BIRKAS: Liepājas ūdens , UPB , rekonstrukcija , ES
Izdrukāt Ziņot

SIA "Liepājas ūdens" 27.martā ar AS "UPB" noslēdza būvdarbu līgumu "Uzlabojumi kanalizācijas sistēmā Liepājā" par kopējo summu 1 198 516,99 eiro bez PVN.

Uzņēmējs AS "UPB" tika atzīts par uzvarētāju SIA ‘Liepājas ūdens" organizētajā būvdarbu iepirkumā. Darbi tiks veikt Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 6. kārta" ietvaros, informē Sarmīte Jēkabsone.

Projekta apjomā ir paredzēts izbūvēt 8,2 km jaunus kanalizācijas cauruļvadus Liepājas pilsētas ielās un ielu posmos, kur līdz šim nav pieejami centralizēti kanalizācijas pakalpojumi. Tāpat tiks izbūvētas 7 jaunas notekūdeņu pārsūknēšanas stacijas, lai savāktos notekūdeņus varētu pārsūknēt un tālāk novadīt uz Liepājas pilsētas notekūdens attīrīšanas iekārtām to attīrīšanai.

Sākot šos līgumdarbus, SIA "Liepājas ūdens" turpina realizēt jau iepriekš uzsākto – palielināt centralizēto kanalizācijas pakalpojumu pieejamību un to iedzīvotāju skaitu, kuri izmanto normatīviem aktiem atbilstošus kanalizācijas pakalpojumus Liepājas pilsētā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki