Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājnieču skapju atvēršana kļūst aizvien populārāka


atlikušas 250 zīmes


Liepājnieču skapju atvēršana kļūst aizvien populārāka (4) Liepājnieču drēbju skapju atvēršana TC

Autors: Zane Zamberga
Pirmdienā, 13. martā, 2017 | BIRKAS: tirdziņš , Baata , Laura Pavila
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Laura Viļumsone

Sestdien, 11.martā, tirdzniecības centrā "Baata" norisinājās iepirkšanās svētki "Liepājnieces atver skapjus", kurā bija iespējams iegādāties dažādus apģērbus, apavus un aksesuārus.

Iepirkšanās svētki norisinās jau ceturto reizi, un ar katru gadu kļūst arvien vērienīgāks.

Pasākuma organizatore Laura Pavila portālam pastāstīja: "Ideja nav nekas jauns, protams, tirdziņi notiek visur. Populāra bija "Andele mandele", bet tā Liepājā nenotika. Izlēmu, ka ir jāsāk kaut kas darīt, un pašai jāorganizē. Šobrīd "Liepājnieces atver skapjus" ir izaudzis par diezgan lielu pasākumu. Kopš esam tirdzniecības centrā "Baata", atsaucība ir ļoti liela. Šoreiz bija 50 dalībnieku vietas, bet pieteikušies bija daudz vairāk, tāpēc nākamreiz domāsim un varbūt rīkosim “skapju atvēršanu" arī tirdzniecības centra otrajā stāvā. "

Pavila atzina, ka ļoti svarīgi ir arī izvēlēties pareizo datumu, kad organizēt šāda veida pasākumu. Jāatceras, ka lielākai daļai cilvēku algas ir mēneša sākumā, tāpēc tirdziņu nedrīkst atlikt uz mēneša beigām.

"Piedalos, lai atbrīvotu skapi no lietām, kuras vairs nav aktuāls," atzīst pasākuma dalībniece Paula Čipāne. Arī pati organizatore vienmēr piedalās, šoreiz kā palīgus ņemot mammu un draudzeni.

Apmeklētājiem bija iespēja iegādāsies dažādus apģērbus, kurpes, kosmētiku un daudz ko citu.

Runājot par iepirkšanās pasākuma "Liepājnieces atver skapjus" nākotni, organizatore minēja, ka ir arī citas iespējamās tirgošanās vietas, piemēram, Liepājas Olimpiskais centrs, taču process turpinās, un gan redzēs, kāda būs nākotne.


Attēli:

Sludinājums

kapec
06:12 | 13/03/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

nevar rikot svetdiena,

Hm
09:52 | 13/03/17
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

un kas vainas sestdienai?

daudzam
18:20 | 13/03/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

vieniga brivdiena ir svetdiena

pērļu meklētāja
10:53 | 13/03/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Biju, apskatījos, šādus tādus niekus nopirku. Liepājnieces piedāvā diezgan sliktas kvalitātes un daudz vecmodīgus apģērbus, nomīņātus apavus, var redzēt, ka daudz drēbes pirktas humpalās. Ļoti maz ir ko nopirkt. Daudzas savas mantas par uzskrūvētām un neatbilstošām cenām tirgo jau vairākas reizes. Tikai pircēju nav! Ar lietām, kādas tiek tirgotas Rīgas andelmandeles pārdošanā, pat salīdzināt nevar. Province tomēr paliek province. Bet nesaku, ka tas ir slikti. Pircējas bija daudzas, un gan jau kāda nopirka modīgus apģērbus.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki