Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Londonā aicina pārcelties uz dzīvi Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Londonā aicina pārcelties uz dzīvi Liepājā (17)

Otrdienā, 30. oktobrī, 2018 | BIRKAS: SEZ , nodarbinātība , Gatis Ginters
Izdrukāt Ziņot

Liepājas SEZ pārvaldes Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītājs Gatis Ginters 26.oktobrī Londonā uzrunāja latviešu kopienas organizāciju vadītājus Apvienotajā Karalistē.

Tikšanās bija ar mērķi informēt par darba un sadzīves iespējām Liepājā, nodrošinot kvalitatīvu dzīves vidi – izglītības, kultūras, sporta, aktīvās atpūtas u.c. iespēju pieejamību.

Liepājas speciālā ekonomiskās zonas pārvalde sadarbībā ar Liepājas pilsētu īsteno pārdomātu ilgtermiņa programmu, lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju atgriešanos jeb reemigrāciju.

Tikšanās ar latviešu kopienas organizāciju vadītājiem rīkoja Latvijas vēstniecības Lielbritānijā un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē, sadarbībā ar Vides un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Latvijas lielāko pilsētu pašvaldībām t.sk. Liepāju, kas šobrīd ir viena no aktīvākajām pilsētām, īstenojot pārdomātu, ilgtermiņa reemigrācijas programmu.

LSEZ pārvaldes Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītājs Gatis Ginters darba sanāksmes laikā informēja par Liepajas piedāvājumu klātesošos, vienlaikus norādot kādi izaicinājumi sagaida t.sk. kā sasniegt ārvalstīs dzīvojošos Latvijas iedzīvotājus, lai viņi saņem pamatotu un objektīvu informāciju, noskaidrot, kādi nosacījumi ir saistoši potenciālajiem reemigrantiem,, kādi pasākumi palīdzētu informēt un kādi būtu informācijas izplatīšanas kanāli.  

LSEZ pārvaldes Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītājs Gatis Ginters: "Pēc sarunām ar Apvienotās Karalistes un Ziemeļīrijas diasporas pārstāvjiem secināju, ka, diemžēl, šobrīd nav risinājumi tiem izaicinājumiem, kurus minēju sanāksmes un diskusiju laikā. Diasporu organizācijās iesaistās vien neliela daļa ārvalstīs dzīvojošo Latvijas valsts piederīgo, bet kā uzrunāt pārējos? Prieks ir dzirdēt, ka diasporas pārstāvji un Latvijas vēstniecība solījās Liepājas piedāvājumu izplatīt tālāk savos informācijas kanālos un sadarbības organizācijās.

Kurzemes plānošanas reģiona reemigracijas koordinatore Kristīne Smilga uzsvēra pozitīvu sadarbību  ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi, kas ļoti operatīvi reaģē uz pieprasījumiem un jau šobrīd ir palīdzējusi nodibināt kontaktus ar darba devējiem, radot iespēju vairākiem desmitiem interesentu atgriezties Latvijā un Liepājā.  

Pasākumā savu digitālo platformu prezentēja arī "Your Move", kas jau otro gadu darbojas ar  mērķi palīdzēt ārvalstīs dzīvojošajiem tautiešiem atgriezties dzimtenē. Kā pasākumā uzsvēra digitālās platformas "Your Move" dibinātājs un vadītājs Jānis Kreilis, Liepājas speciālā ekonomiskā zona ir labs piemērs kā proaktīvi uzrunāt ārvalstīs dzīvojošos latviešus.


Sludinājums

nespējnieki
16:45 | 30/10/18
ZIŅOT
(-8)
(11)
+

Nevajag saukt atpakaļ vieglākas dzīvītes tīkotājus, neizglītotus, zema līmeņa darbiniekus un strādniekus. Lai viņi paliek ,kur ir!

26
16:47 | 30/10/18
ZIŅOT
(-7)
(14)
+

Tieši tā. Kaimiņa partijas vēlētāji mums nav vajadzīgi!

To Nespējnieki
18:34 | 30/10/18
ZIŅOT
(-12)
(7)
+

Man gan liekas, ka tikai lūzeri, kas nevar paši savas dzīves sakārtot, sēž Liepājā un tēlo baigos patriotus par 500 euro mēnesī, kā arī kurn, ka visi citi vainīgi, tk ne paši, īsāk sakot, nav vienas taisnības šajā jautājumā!

:)
22:27 | 30/10/18
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Nejēdz darbu atrast, šitais riktīgi labs, pastāstiet vēl speciālisti, ka pelnat pāri pa 1k eirikus mēnesī, šitos pisnesmeņus esmu redzējis un atklausījies, saņem 300 eiriki prēmijā klāt pie saviem 500 ubaga grašiem, kad uzdod jautājumu cik pelna tad cēli stāsta 800 eiro mēnesī, tas nekas, ka vienu mēnesi gadā, pluss vēl jūsu draudzīgie kolektīvi, kur viens otru met zem tanka, lai tik šefam šokolādes acī ielīstu, un nedod dievs, ja kādam, kādi 50 eiriki mēnesī vairāk, tad nu sākam pīt intrigas un esam rīkli gatavi pārgrauzt, tāda tā jūsu natūra, tie kas gatavi vergot vairumā savā par 500eiriki uz papīra un pirst kaut ko uz aizbraucējiem, kuri vienkārši negaida, kad tad iestāsies tas komunisms, senči arī ap 50 gadi gaidīja, kā nebija, tā nebija, un tam Jeblānam par kremlis, kāds te vispār sakars ar Maskavu, biļetes ar Ryan air un Wizzair lētas, varbūt aizlido uz kādu rietumeiropas valsti apskaties, kā cilvēki dzīvo, sorry, piemirsu 1k mēnesī (patiesībā 360 uz rokas) un nekur nevar aizlid

to 18:34
21:32 | 30/10/18
ZIŅOT
(-8)
(10)
+

Lūzeri ir te, kuri aizbraukusi. Jo ir tik debili, ka nejēdz darbu šeit sameklēt!

?
21:05 | 30/10/18
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Nezināju, ka liepājnieki, kas sēž šeit, ir lūzeri. Kāds kremļa trollis uzskata, ka visiem jābrauc prom. Uz Maskavu vai?

k
18:58 | 30/10/18
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Laikam cilvēks jucis

Aigars
20:26 | 30/10/18
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Diez kāpēc vēl joprojām tik daudz brauc projām ? Kāpēc ???

SPICIŅŠ
21:20 | 30/10/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Lūzers aicina nelūzerus atgriesties atpalikušā pilsētā par 1400 uz rokas.

:)
22:38 | 30/10/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Ja strādā identiskā amatā ārzemēs, aizmirsi piebilst, ka 5k uz rokas saņem, tā kā jā, lohus kas ar galvu nedraudzējas, aizbraucis zvejot!

06:47 | 31/10/18
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Jau sturmē kases un lauž krēslus lai tiktu pied...stā zonā pa kapeikām strādāt!Tas antiņš pats saprot ko murgo?

stulbums
09:40 | 31/10/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Stulbums tiešām. Notiek cilvēku zombēša. Cik mūsu naudas izlietu dotajam stulbumam. Nu atbrauks tālāk. Nu ko darīt. darba nav. Ciniķu bars.

haha
10:50 | 31/10/18
ZIŅOT
(-6)
(11)
+

Aizbraukušie ir tik "bagāti", ka nespēj ārzemēs ne pie zobārsta, ne ginekologa, ne friziera aiziet! Skrien te tākā tādi šakāļu bari pie mūsu ārstiem! Bet ārzemēs tak viss esot bezmaksas, un paši esot nenormāli turīgi!

vict
08:53 | 03/11/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Olin niin onnellinen ja menin hänen luokseen, niin aloimme yhdessä elää yhdessä onnellisina. Siitä lähtien olen luvannut, että kenelläkään tiedän, että minulla on suhde ongelma, olisin auttamassa tällaista henkilöä viittaamalla hänelle ainoaan todellinen ja voimakas oikeinkirjoittaja, joka auttoi minua omalla ongelmallani ja kuka eroaa kaikki fake niistä siellä. Jokainen tarvitsisi oikeinkirjoittajan apua, hänen sähköpostiosoitteensa: AKHERETEMPLE@gmail.com
tai
soita / whatsapp: +2349057261346 voit lähettää hänelle sähköpostia, jos tarvitset hänen apua suhteestasi tai muussa. Ota yhteyttä nyt kaikkiin ongelmiin
AKHERETEMPLE@gmail.com
tai
soita / WhatsApp: +2349057261346

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai
03:10 | 06/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, nopirktu māju, refinansētu vai izveidotu jaunu biznesu, personīgo aizdevumu, nopirktu automašīnu? utt.
sazinieties ar pazīstamu aizdevuma aizdevēju, nebaidoties no zaudētā. mēs piedāvājam aizdevumu cilvēkiem, kuriem nepieciešama 3% procentu finanšu aizdevums. Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu ātru un ērtu aizdevuma izveidi par mūsu aizdevumu pakalpojumu.
  sazinieties ar mums, izmantojot kādu no tālāk minētajām detaļām.
E-pasts: financial_creditloan@outlook.com

Barclays loan
03:40 | 10/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Labdien pieteikties aizdevumam tagad
Es izsniedz aizdevumus no 1000 līdz 10000000 rubļu, dolāru un eiro privātpersonām,
profesionālas organizācijas, uzņēmumi, nekustamā īpašuma investori un citi
laba personība, kurai ir vajadzīga nauda. Es esmu a
BARCLAYS AIZDEVUMU UZŅĒMUMS, kurš vēlas jums finansiāli palīdzēt, neatkarīgi no jūsu
problēma, kamēr jūs esat šķīdinātājs. Jūtieties brīvi sazināties ar mani
customercareatstandardloans@gmail.com

james
18:55 | 17/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

PĀRBAUDĪJUMS PAR TO, KA I ATVĒRU IEGŪŠANU NO LEGIT SOURCE (
esteemloancompany@gmail.com)

Sveiki, es esmu daniels pēc vārda un es dzīvoju ASV, esmu tik daudz piepildīts
ar laimi un prieku es gribētu runāt par Dieva labošanos
manā dzīvē pēc tik daudziem mēnešiem, kad mēģināju saņemt aizdevumu
internetā un tika scammed, tāpēc es kļuva izmisuma iegūt aizdevumu no
Legit aizdevējs tiešsaistē, tad es redzu komentāru no drauga sauc Bobby
Leo un runāja par šo likumīgo aizdevumu sabiedrību, kur viņš saņēma savu aizdevumu
ātri un viegli bez stresa, tāpēc viņš iepazīstināja mani ar vīrieti, vārdā Mr.
Franks brālis, kas kontrolē sabiedrību ar nosaukumu Frank franko aizdevumu fondiem, un tā
Es lūdzu aizdevuma summu (89 000 USD USD) ar zemu procentu likmi
2%, tāpēc aizdevums tika apstiprināts un tika noguldīts manā bankas kontā
tas bija veids, kā es varētu saņemt aizdevumu, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību
un samaksājiet par saviem rēķiniem, tāpēc es ieteiktu ikvienu no jums, kas ir ieinteresēts
Lai

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki