Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LTRK biznesa kluba pasākums gūst apmeklētāju atzinību


atlikušas 250 zīmes


LTRK biznesa kluba pasākums gūst apmeklētāju atzinību (1)

Piektdienā, 17. martā, 2017 | BIRKAS: LTRK , uzņēmējdarbība , Ralfs Minkevičs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: LTRK

Ar apmeklētāju atzinību viesnīcā "Kolumbs" aizvadīts LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pasākumu – "Kurzemes uzņēmēju biznesa atbalsta, tīklošanas un diskusiju vakars Liepājā".

To organizēja Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kurzemes biznesa inkubatoru un JCI Latvia Liepājas nodaļu, informē LTRK Sabiedrisko attiecību konsultante Rūta Grikmane

Pasākums tika rīkots, lai veicinātu biznesa kontaktu veidošanos, atbalsta pieejamību un savstarpējās attiecības, pārrunājot uzņēmējdarbības vides uzlabošanas un konkurētspējas celšanas jautājumus.

Pasākuma laikā uzņēmēji aktīvi iesaistās tīklošanā, daloties ar kontaktiem, pieredzi un padomiem,  kā arī sniedzot viens otram dažādas rekomendācijas. Pasākumā piedalījās aptuveni 30 kompāniju vadītāju un vadošo darbinieku no dažādām nozarēm, tostarp būvniecības,  lauksaimniecības, kokapstrādes, IT nozares pakalpojumiem, pārtikas ražošanas, konsultāciju pakalpojumu sniedzēji, utt.

Īpašie viesi un lektori pasākumā bija  Uģis Krūmiņs(skolotājs un padomdevējs) un Jānis Janovskis(IT konsultants, sertificēts koučs), kuri sniedza vērtīgus padomus par dažādām tēmām: "Vadītāja dienišķā maize – lēmumi",  "Pieņēmumu precizitāte",  "Pārmaiņu laiks – līderības nozīme".
Par galveno uzdevumu tika izvirzīts tas, lai ar LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pasākumiem, pilnveidotos un attīstītu savas zināšanas, pieredzi, gūtu vērtīgas atziņas un padomus.

LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba organizators, LTRK biedru atlases vadītājs Ralfs Minkevičs pauda viedokli, ka tieši sadarbība, produktīvas diskusijas un risinājumu meklēšana kopā spēj atrisināt tādas problēmas, kas šķiet nepārvaramas: "Ar daudziem no biedriem jau esmu runājis un sapratis, ka esam uz "viena viļņa", jo mums Kurzemē ir nepieciešams būt aktīvākiem savstarpējā komunikācijā. Bieži vien mēs paši varam viens otram sniegt atbalstu, ieteikumus un rekomendācijas!"  Nākamais pasākums tiek plānots jau 2017. gada aprīļa beigās.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 1700 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2014.gadā pārsniedza 17,5 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu!


Sludinājums

Cityfinances
12:44 | 24/03/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Finansējums uzņēmumiem tālākai attīstībai un izaugsmei! Cityfinances ir ātrākais ceļš ka uzsākt savu biznesa izrāvienu! http://www.cityfinances.lv/lv/finansejums-uznemumiem/

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki