Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LTRK prezidents tiekas ar Liepājas Top 50 uzņēmējiem


atlikušas 250 zīmes


LTRK prezidents tiekas ar Liepājas Top 50 uzņēmējiem (1)

Otrdienā, 14. novembrī, 2017 | BIRKAS: LTRK , uzņēmējdarbība , vizīte , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no chamber.lv

Ceturtdien, 9. novembrī, Liepājā notika Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadības tikšanās ar īpaši aicinātiem Top 50 uzņēmējiem Liepājā.

Šī ir kārtējā LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba tikšanās, kura organizēta sadarbībā ar  Liepājas domi un A/S "Norvik banka" atbalstu, informē kameras sabiedrisko attiecību konsultante Rūta Grikmane.

Pasākumā ar uzrunām uzstājās LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieki Gunārs Ansiņš un Ģirts Kronbergs, Liepājas SEZ valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, kā arī ar biedrības aktualitātēm iepazīstināja LTRK biedru atlases un biznesa kluba vadītājs Ralfs Minkevičs. Klātesošo vidū bija savu nozaru vadošie uzņēmēji Liepājas reģionā (SIA "iCotton", SIA "Ekers Stividors LP", SIA "Eko Kurzeme", SIA "Duna", SIA "Grobiņas SPMK", SIA "Ostbaltfish", SIA "Liepājas enerģija", SIA "Dzelzsbetons MB", SIA "Terrabalt" , AS "Liepājas autobusu parks", SIA "Ceļu, tiltu būvnieks", SIA "Euro DK" , SIA "Liepājas ūdens", SIA "O & OBT", SIA "Baltic Biofuel Company", SIA „Zālītes A", SIA "LVCT" u.c.), pārstāvot tādas nozares kā zivju pārstrāde, ražošana, būvniecība, ēdināšanu, mežkopības, loģistikas, IT, u.c.

Tikšanās laikā klātesošos informēja par aktualitātēm uzņēmējdarbībā, kā arī skaidroja uzņēmēju iespējas iesaistīties biznesa vides un ar to saistīto regulējumu veidošanā. Tāpat dalībnieki varēja piedalīties diskusijā un izteikt viedokli par šī brīža situāciju saimnieciskās darbības organizēšanā, kur galvenais akcents tika likts uz izmaiņām nodokļu politikas jomā, darba spēka reeksportu, reģionālās attīstības politiku, kā arī konkrētu nozaru eksportspējas stiprināšanu.

"Viena no būtiskākajām sastāvdaļām stabilas uzņēmējdarbības vides veidošanā ir komersantu informētība par nozaru aktualitātēm un izmaiņām tajā, tāpēc šāda veida tikšanās palīdz izprast galvenās problēmas un ļauj rast tām risinājumu. Pateicamies visiem aktīvajiem un uzņēmīgajiem biedriem, kuri caur savu pieredzi un redzējumu stiprina komercdarbības vidi un veicina tās izaugsmi," saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

"Uzņēmējdarbības funkcionēšana un attīstība nav iedomājama bez kvalitatīviem bankas pakalpojumiem. Norvik Banka, atskatoties uz savu uzkrāto 25 gadu darbības pieredzi, izprot uzņēmēju vajadzības un ir gatava nodrošināt ne tikai ikdienas pakalpojumus, bet arī sniegt finanšu konsultācijas, izstrādājot uzņēmumam atbilstošu bankas un citu finanšu pakalpojumu piedāvājumu", pēc pasākuma savā redzējumā dalījās Norvik Bankas Kurzemes reģiona vadītājs Ilgvars Skrīvers.

LTRK Kurzemes biedru biznesa klubs izveidots ar mērķi sniegt reģiona uzņēmējiem atbalstu, ieteikumus un rekomendācijas, tādējādi dodot iespēju attīstīties, paaugstināt zināšanas un pieredzi. Kluba organizētajos pasākumos dalībnieki var ne tikai iegūt noderīgu informāciju, bet arī iesaistīties diskusijās un meklēt kopīgus risinājumus uzņēmējdarbības izaugsmei.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2000 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2014.gadā pārsniedza 17,5 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas un Starptautiskās Tirdzniecības palātas – biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu.


Sludinājums

65
12:26 | 14/11/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kapēc nebija Liepājas Tramvajs ?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki