Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Mēness Nams": augusi interese par kvalitatīviem dzīvokļiem


atlikušas 250 zīmes


"Mēness Nams": augusi interese par kvalitatīviem dzīvokļiem (14)

Otrdienā, 24. martā, 2015 | BIRKAS: Mēness nams , nekustamais īpašums , Reiņu meža 9 , Ilze Ozoliņa
Izdrukāt Ziņot

Pēdējo mēnešu laikā Liepājā būtiski palielinājusies interese par dzīvokļa iegādi jaunajā projektā, norāda "Mēness Nams" pārdošanas vadītāja Ilze Ozoliņa.

Interesi sekmējusi ekonomiskās situācijas uzlabošanās pilsētā pēc AS "Liepājas metalurgs" darbības atjaunošanas, kā arī Saeimas lēmums par tā dēvētā "nolikto atslēgu" principa ieviešanu kā izvēles iespēju. Par dzīvokļiem jaunajā projektā lielākoties interesējas pilsētas iedzīvotāji, tomēr arī rīdzinieki to vērtē kā labu investīciju objektu.

"Labāka ekonomiskā situācija un pieejamāks komercbanku finansējums ir būtiski veicinājis liepājnieku interesi iegādāties dzīvokļus jaunajos projektos. Tomēr jāņem vērā arī citi aspekti – pirmkārt, īres maksas Liepājā pašlaik daudzos gadījumus pārsniedz hipotekārā kredīta ikmēneša maksājumu, kas būtu jāveic par iegādātu dzīvokli mūsu projektā. Otrkārt, jaunajos projektos ir krietni zemāki komunālie maksājumi, ja salīdzinām tos ar izmaksām vecajās mājās," skaidro "Mēness Nams" pārdošanas vadītāja Ilze Ozoliņa.

"Mēness Nams" pašreizējie īpašnieki ekonomisko izdevīgumu savam projektam skaidro ar to, ka ēka tika iegādāta ekonomiskās krīzes laikā par summu, kas bija zemāka nekā tās būvniecībā ieguldītās izmaksas. "Ja šodien māja tiktu būvēta no jauna, tad izmaksas par vienu kvadrātmetru sasniegtu 1000 eiro, tomēr pašlaik tirgū varam piedāvāt dzīvokļus labā vietā, ar augstvērtīgu apdari par cenu, kas ir uz pusi zemāka, nekā citos jaunajos projektos," norāda "Mēness Nams" pārdošanas vadītāja Ilze Ozoliņa. Viņa arī zina teikt, ka "Mēness Nams" dzīvokļu pārdošanas cenas ir līdzīgas tām, ko īpašnieki Liepājā vēlas par tādas pašas platības dzīvokļiem padomju laikā celtās mājās bez apdares un ar nolietotām komunikācijām. Taču "Mēness Nams" ēkā ir jaunas komunikācijas, moderns lifts, tā ir siltināta un ar augstākiem griestiem nekā tajās mājās, kas būvētas pirms trīsdesmit un vairāk gadiem. Kā vēl vienu būtisku ieguvumu I. Ozoliņa min zemo apsaimniekošanas maksu – 0.28 eiro par kvadrātmetru.

Pārdošanā ir dzīvokļi ar balto, pelēko vai gala apdari, un to cena ir sākot no 330 eiro par kvadrātmetru. Tiem jaunajiem īpašniekiem, kuri izvēlējušies iegādāties dzīvokli ar pelēko apdari, ir iespēja pasūtīt individuāli viņu vēlmēm izveidotu gala apdari. Šī pakalpojuma cena ir no 150 eiro par kvadrātmetru.

Hipotekāros kredītus projekta "Mēness Nams" dzīvokļiem uz izdevīgiem nosacījumiem piedāvā Latvijas lielākās komercbankas: Swedbank, SEB banka, Citadele, Nordea un DNB. Pirmā iemaksa ir 10 līdz 15% apmērā, bet gada procentu likme ir no 2,5%.

Jaunais dzīvokļu projekts "Mēness Nams" atrodas Reiņu meža ielā 9, Liepājā. Pašreizējais ēkas īpašnieks pirms aptuveni sešiem mēnešiem iegādājās 57 no 71 mājā esošā dzīvokļa, un dažu mēnešu laikā, kopš sākta tirdzniecība, ir pārdoti vai rezervēti jau 11 dzīvokļi. Pārdošanā esošo dzīvokļu platība ir sākot no 33 kvadrātmetriem  līdz 100 kvadrātmetriem. Tāpat ēkas teritorijā ir labiekārtota autostāvvieta, bet pagrabā – mantu glabātava.

Projekta "Mēness Nams" īpašnieks ir SIA "Reiņu Meža iela", kas 100% apmērā pieder AS "Dotcom Enterprises".

Papildu informācija par dzīvokļu projektu "Mēness Nams" pieejama šeit: www.menessnams.lv


Sludinājums

Es
09:43 | 24/03/15
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Nu smuki! Man patīk! Vieta arī super. Nebūtu man dzīvoklis, ietu dzīvot tur.

Kredīta piedāvājums no privātā aizdevēja.
11:23 | 24/03/15
ZIŅOT
(-12)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams kredīts? esat bijis meklē to, kā piekļūt uz privāto aizdevēju? Ja jā, šeit ir iespēja iegūt lētu aizdevumu. Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu likmi 3%, un ar mums sazinās pie maleekfinancials@yahoo.com

Paldies ..

Kā tad
13:28 | 24/03/15
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

"JAUNS projekts"!!! CIK gadus 2/3 mājas nav apdzīvota? Jā - no šīs puses jau smuki izskatās, tikai tie koki gan tur ir "iešopēti", turklāt - saulainā vasarā. Tāpēc jau arī šī puse (DR) ir apdzīvota. Ezera pusē logi vērsti uz pliku, nezāļainu laukumu, viss tukšs, tas nams viens kā pirksts stāv klajumā. Bērnu laukums, savukārt, iebūvēts pilnīgā caurvējā, Z galā.

tvdc
13:55 | 24/03/15
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Izskatās pēc reklāmraksta.

Andron Mc
14:45 | 24/03/15
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

"Taču "Mēness Nams" ēkā ir jaunas komunikācijas, moderns lifts"

1. Cik tīkla kabeļi aiziet uz istabām? Ir katrā istabā pa 2 tīkla rozetēm? Cik liela ir komunikāciju vieta koridorā? Varēs ielikt optikas modēmu UN routeri? Ir 2 elektrības rozetes komunikāciju skapī? Vai kādas firmas optikas jau ienāk dzīvoklī, vai arī priekš tām ir paredzēta gofra ar buksieri?
2. Cik moderns ir tas lifts? Viņš saprot ka no rītiem novedot lejā pasažieri un paliekot tukšā ir jāuzbrauc atpakaļ apmēram uz 5. stāvu? Viņš saprot vakaros nobraukt lejā, kad paliek tukšs? Pēc cik ilga laika? Operatīvā kombinācija strādā?

Papildiniet rakstu ar atbilēm uz maniem jautājumiem! Ja ne, tad uzskatam ka jums tur nekā nav, izņemot kārtējo lēto appisienu.

evvvvvvvv
20:46 | 24/03/15
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Šis tač' ir reklāmraksts! Lēts trix. Vajadzētu atsauci, ka šis S.Pujēnas papildu haltūrraksts.

ozons
21:51 | 24/03/15
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kesis ir dzīvs -Pērciet un būs ,ka jau ir bijis> Grābeklis Nr.2

Jaunliepāja
17:01 | 25/03/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ko ta nepērk investori no Krievijas, Baltkrievijas? Laikam nevar kādu apčakarēt? Kādus gadus atpakaļ esmu tur bijis. Lidz mājai pienāk ,,Lattelekom optika. Tālāk sadale pa dzīvokļiem ar 5 kat. utp.

čurka
18:07 | 25/03/15
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

prasts 9stāvu namelis !

ja ja
20:51 | 25/03/15
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Priekš tāda ēkas bezcerības nomāktajā pilsētā cenas ir nenormāli uzskrūvētas. Tāpēc jau namelis stāv daudzus gadus tik pat kā tukšs:)

arturs
21:29 | 25/03/15
ZIŅOT
(-5)
(1)
+

nu tik apd...st visu jauno. Liekas ka jus gribat dzivot akmens laikmeta

ha ha
17:34 | 26/03/15
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

deviņstāvenē toč negribam dzīvot

jane alison
20:55 | 13/06/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam no aizdevuma pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem saskaņā ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu aizdevuma noteikumus un nosacījumus: (saintloanss@gmail.com)

Davila
02:49 | 27/05/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Labdien,

Es esmu Ms DAVILA ir, meklejot aizdevumu vairak neka 3 menešiem,
Esmu bijis daudzas reizes tricked vietnes aizdevumu starp ipaši
velas, ir aizdevumu starp atseviškiem vairakiem cilvekiem.
Bet katru reizi, kad man ir viltus aizdevejiem un beigas man nekas uz manu kontu. Bet par laimi es esmu
samazinajies dama varda LYSE loti vienkarši un laipni man
palidzet atrast manu aizdevumu 70.000 eur ko es sanemu par manu kontu
48 stundas pec tam, bez parak daudz protokolus.
Tatad jus, kas nepieciešama, piemeram, man, jus varat rakstit vinam un
paskaidrot vinam savu situaciju, tas varetu palidzet jums savas e-pasts:
lysemarie3@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki