Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Neizsola Metalurga kustamo mantu un iekārtas


atlikušas 250 zīmes


Neizsola Metalurga kustamo mantu un iekārtas

Otrdienā, 05. februārī, 2019 | BIRKAS: Liepājas metalurgs , izsole
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no noputnalidojuma.lv

Pirmdien maksātnespējīgajai AS "KVV Liepājas metalurgs" piederošās kustamās mantas un tehnoloģisko iekārtu pirmā izsole ar augšupejošu soli noslēgusies bez rezultāta.

Par to liecina informācija elektronisko izsoļu vietnē "izsoles.ta.gov.lv", ziņo LETA.

Izsolē tika piedāvāts iegādāties "KVV Liepājas metalurga" kustamo mantu un tehnoloģiskās iekārtas, kas atrodas Brīvības ielā 93, Brīvības ielā 93A, Brīvības ielā 95A, Brīvības ielā 97A, Liepājā. Kustamās mantas un tehnoloģisko iekārtu novērtējums un izsoles sākumcena bija 73 805 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Izsolē piedzinējs bija komercķīlas ņēmējs Privatizācijas aģentūras (PA) meitasuzņēmums "FeLM" un citi "KVV Liepājas metalurga" kreditori.

Jau ziņots, ka lielāko vēl nepārdoto "KVV Liepājas metalurga" aktīvu – elektrotēraudkausēšanas krāsni - ir pārņēmis "FeLM".

Tāpat vēstīts, ka Austrijas uzņēmums "Smart Stahl GmbH" pērn 20.martā uzvarēja "KVV Liepājas metalurga" velmētavas ceha kustamās mantas izsolē ar piedāvāto cenu 1,57 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Savukārt 28.martā "KVV Liepājas metalurga" elektrotēraudkausēšanas ceha un tajā esošās kustamās mantas – elektrotēraudkausēšanas krāsns – elektroniskā izsole tika atzīta par nenotikušu, jo tajā nepieteicās neviens pretendents. Elektrotēraudkausēšanas ceha un iekārtu kā lietu kopības pirmās izsoles sākumcena bija noteikta 5,35 miljonu eiro apmērā.

"KVV Liepājas metalurgs" par maksātnespējīgu tika pasludināts 2016.gada septembrī.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki