Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiek pirmā sporta entuziastu konference "Sports var"


atlikušas 250 zīmes


Notiek pirmā sporta entuziastu konference "Sports var" (1)

Piektdienā, 26. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Sports VAR , Lielais Dzintars , konference , Addiction
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

26.aprīlī, koncertzālē "Lielais dzintars" pirmo reizi notiks sporta entuziastu un profesionāļu konference "Sports var", kas pulcēs ap 1000  treneru, menedžmenta pārstāvju, sportistu un viņu vecāku.

Kā iepriekš informēja konferences "Sports var" komunikācijas vadītāja Līva Dzerkale, dalībniekiem būs iespēja izzināt jaunākās tendences sportā, tā vadībā, motivācijas vairošanā kā arī par vecāku un treneru lomu sportistu izaugsmes procesā.

Kā lektori uzstāsies sporta jomas pārstāvji, personiskās izaugsmes treneri un sportisti, viņu vidū Latvijas šķēpmešanas leģenda, olimpiskais čempions Jānis Lūsis), "RA Events" direktors Raimonds Strokšs, "Cilvekam.lv" komunikācijas treneris Zuarguss, sporta žurnālists Anatolijs Kreipāns, "Lattelecom" Rīgas maratona direktors Aigars Nords, Latvijas Olimpiskās vienības uztura speciāliste Signe Rinkule, Latvijas bobsleja izlases fiziskās sagatavotības treneris Jānis Ozols, ielu sporta un kultūras kustības "Ghetto Games" dibinātājs Raimonds Elbakjans un citi.

Konferences dalībnieki varēs uzzināt par jaunām iespējām un praktiski pielietojamām metodēm jauno talantu attīstībai, motivācijai, sporta organizāciju un pasākumu veidošanai.

Konferences organizatori uzsver, ka konference būs ļoti noderīga arī sportistu vecākiem, kas spēlē lielu lomu savu bērnu karjeras izvēlē un treniņos ieguldītajā atdevē.

Dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilvneides apguvi astoņu stundu apjomā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.


Sludinājums

Lauren Snel
04:50 | 12/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mans vārds ir Lauren Es iesaku ikvienam sazināties ar Dr.Kumolu pa e-pastu (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) par steidzamu un ātru mīlestības burvestību. Mans vīrs pēc atdalīšanas ir atgriezies mājās ar Dr.Kumola palīdzību. Es esmu tik laimīgs, ka mana ģimene atkal ir laimīga. Es ļoti ieteiktu viņam ikvienam, kuram nepieciešama palīdzība, lai atrisinātu šādu jautājumu:

Vai jums ir nepieciešama augu ārstēšana?
Vai jums ir nepieciešama konsultācija vai palīdzība?
Vai jums ir nepieciešama burvestība, lai saņemtu savu ex-mīļāko?
Vai jums ir nepieciešama burvestība, lai iegūtu bērnu?
Vai jums ir nepieciešama palīdzība, lai saņemtu darbu birojā vai biznesā? e.t.c ..

viņa e-pasts atkal ir (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) paldies.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki