Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks "Copernicus" vides risinājumu hakatons


atlikušas 250 zīmes


Notiks "Copernicus" vides risinājumu hakatons

Autors: Anete Zveja, Projektu koordinatore, "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris"
Otrdienā, 28. maijā, 2019 | BIRKAS: Coworking Liepaja , hakatons , Klasteris , IT
Izdrukāt Ziņot

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris aicina ikvienu hakatona entuziastu piedalīties "Copernicus" hakatonā, kas no 7. līdz 9. jūnijam notiks kopstrādes biroja "Coworking Liepāja" telpās.

48 stundu laikā, dalībnieku izveidotās komandas sacentīsies savā starpā, lai rastu risinājumu dažādiem izaicinājumiem, izmantojot "Copernicus" satelītu datus. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie vērienīgām naudas balvām līdz pat 2000 eiro.

Hakatonā aicināti piedalīties studenti, pētnieki, uzņēmēji vai vienkārši savas jomas lietpratēji, kuriem piemīt prasmes kādā no šīm jomām- mājaslapu izstrāde, programmēšana, grafiskais dizains, datu apstrāde un pētniecība, mārketings, uzņēmējdarbība, finanses, projektu vadība vai citās līdzvērtīgās jomās!

Lai palīdzētu dalībniekiem sasniegt labus rezultātus, visa pasākuma laikā tiks nodrošināts mentoru un pieredzējušu ekspertu atbalsts, lai ne tikai attīstītu biznesa idejas, bet arī lai iegūtu un apstrādātu satelīta datus. Savukārt par dalībnieku modrību rūpēsies Latvijas 5G eksperts Neils Kalniņš.

Pasākuma laikā Zaļo un Viedo tehnoloģiju Klasteris nodrošinās gan telpas, kur strādāt un radīt fantastiskas idejas, gan vietu, kur atpūsties un izgulēties. Tomēr, lai darba process un atpūtas laiks būtu pēc iespējas kvalitatīvāks, dalībnieki tiek aicināti ņemt līdzi savus datorus ar visiem nepieciešamajiem lādētājiem un guļammaisus atpūtas brīžiem.

Norises vieta: "Coworking Liepāja", Vecā Ostmala 24, Liepāja.
Norises laiks: No 7. līdz 9. jūnijam.
Dalība pasākumā ir bezmaksas.
Ar pasākuma dienas kārtību vari iepazīties šeit.
Vairāk informācijas par pašu pasākumu atradīsi šeit.
Reģistrācija pieejama šeit.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki