Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks forums par pilsētu attīstības nozīmi ekonomikas izaugsmē


atlikušas 250 zīmes


Notiks forums par pilsētu attīstības nozīmi ekonomikas izaugsmē (1)

Otrdienā, 22. maijā, 2018 | BIRKAS: Lielais Dzintars , SEZ , forums , uzņēmējdarbība , LTRK
Izdrukāt Ziņot

25.maijā Liepājā notiks domnīcas "Certus" rīkotais pirmais reģionālais forums "Liepāja. Nākotne. Tagadne", aģentūru LETA informēja Liepājas SEZ pārstāve Līga Ratniece-Kadeģe.

Forums norisināsies no pulksten 11 koncertzālē "Lielais dzintars", ziņo LETA.

Foruma rīkotāji aicina sabiedrībā aktualizēt diskusiju par reģionu pilsētu attīstību kā nepieciešamu un būtisku Latvijas tautsaimniecības izaugsmes nosacījumu.

Par vienu no foruma vadlīnijām izvēlēta SEZ loma pilsētu, reģionu un valstu ekonomiku attīstībā. Domnīcas "Certus" vadītājs Vjačeslavs Dombrovskis iepazīstinās ar pētījumu par SEZ attīstību Latvijā un to konkurētspēju, salīdzinot ar kaimiņvalstīm.

Kā skaidroja Dombrovskis, SEZ kopumā ir bijušas veiksmīgas apstrādes rūpniecības attīstības virzītājas savos reģionos, tomēr apstākļos, kad pastāv sīva reģionāla konkurence par ārvalstu investīcijām, esot jāuzdod kritiski jautājumi par Latvijas SEZ piedāvājuma konkurētspēju.

"Pētījumi liecina, ka SEZ var piesaistīt ieguldījumus, radīt labi apmaksātas darbavietas un palielināt produktivitāti. Efektīvām SEZ ir kopīgas divas galvenās iezīmes – augsti attīstīta infrastruktūra un piekļuve darbaspēkam gan kvantitātes, gan kvalitātes ziņā," skaidroja "Certus" vadītājs.

Viena no foruma vadlīnijām būs veltīta arī Latvijas tautsaimniecības transformācijai ceturtās industriālās revolūcijas jeb visaptverošas digitalizācijas un 5G mobilo tehnoloģiju kontekstā. Visaptveroša digitalizācija aptver jautājumus par pieejamā darbaspēka kompetencēm, izglītības iestāžu pielāgotību jauno tehnoloģiju ieviešanai, uzņēmumu transformāciju, spēju izmantot tehnoloģijas konkurētspējas paaugstināšanai, cilvēku, uzņēmumu un organizāciju sadarbības spēju gan lokālā, gan globālā mērogā. Šīs tēmas tiks apspriestas foruma paneļdiskusijās.

"Šobrīd mēs dzīvojam uz starta līnijas potenciālam ekonomiskajam izrāvienam, kura pamatā būs piektās mobilo sakaru paaudzes jeb 5G tīkls – visaptverošs industriāls tīkls, kas radīs nebijušas tehnoloģiju iespējas viediem biznesa un pilsētvides risinājumiem. Lai būtu starp līderiem šajā sacensībā, mums ir jāsagatavojas izmaiņām savlaicīgi, jo tās varēs ieviest tikai informācijas un komunikāciju tehnoloģiju un citu nozaru partnerībā," skaidroja viens no foruma lektoriem, LMT prezidents Juris Binde.

"Certus" reģionālajā forumā piedalīsies arī Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis un Latvijas un ārvalstu privāto un valsts uzņēmumu vadītāji.

"Certus" ir Latvijā pirmā domnīca, kas veidota tikai ar privātā finansējuma palīdzību un apvieno teju visas vadošās Latvijas tautsaimniecības nozares – farmācijas, informācijas tehnoloģiju, kokrūpniecības, finanšu, lauksaimniecības un citas jomas. Domnīca dibināta ar mērķi veicināt dialogu starp uzņēmējiem, zinātniekiem un publiskā sektora lēmumu pieņēmējiem, lai radītu attīstības idejas, kas balstītas zināšanās un pieredzē.


Sludinājums

www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
15:01 | 23/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, protection contre les ennemies et les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, complexe physique et moraux, retour d'affectif rapide, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, retour affectif, concours et timidité, etc….
Vous pouvez me contactez par ces informations suivante :

Contact Maître SANTOS :
SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com
SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou
SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be
Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr
E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com
Tél Bénin :+229 974 585 00 (Joignable aussi sur Whatsapp)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki