Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

NVA aicina darba devējus pieteikties vakanču gadatirgum


atlikušas 250 zīmes


NVA aicina darba devējus pieteikties vakanču gadatirgum

Otrdienā, 19. februārī, 2019 | BIRKAS: NVA , izstāde , nodarbinātība , LOC , LTRK
Izdrukāt Ziņot

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas 22. un 23. martā norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā.

Tas notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētās izstādes "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019" ietvaros.

NVA Vakanču gadatirgus Liepājā ir lieliska iespēja Kurzemes reģiona darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

22.martā NVA Vakanču gadatirgus Liepājas Olimpiskajā centrā būs atvērts no pulksten 10 līdz 18, savukārt 23.martā – no 10 līdz 17.

Pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū darba devēji var elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu. Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots! Papildu informācija, sazinoties ar pasākuma koordinatoru NVA Liepājas filiālē Andri Segliņu (tālr.: 26591666, e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv ).

Vakanču gadatirgū darbosies NVA stends, tā apmeklētāji varēs uzzināt, kādas aktuālās darba devēju reģistrētās vakances ir pieejamas NVA datu bāzē. NVA stendā interesenti varēs iegūt arī detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī par nodarbinātības un izglītības iespējām.

Vakanču gadatirgus NVA ik gadu rīko visos valsts reģionos, lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. NVA sadarbībā ar LTRK rīkotie Vakanču gadatirgi šopavasar norisināsies Liepājā (22.03., 23.03.), Jelgavā (26.04.) un Daugavpilī (10.05.,11.05.), savukārt kopā ar vietējām pašvaldībām Vakanču gadatirgi tiks organizēti Preiļos (10.04.), Rēzeknē (03.05.), kā arī Jūrmalā. 5.aprīlī NVA Vakanču gadatirgus notiks Jēkabpilī, bet 11.aprīlī sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā norisināsies "Livonijas darba tirgus". Rudenī NVA Vakanču gadatirgi plānoti Smiltenē un Rīgā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki