Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Olimpiskajā centrā 16.decembrī būs Ziemassvētku tirdziņš


atlikušas 250 zīmes


Olimpiskajā centrā 16.decembrī būs Ziemassvētku tirdziņš

Trešdienā, 06. decembrī, 2017 | BIRKAS: LOC , Ziemassvētki , Ziemassvētku tirgus
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 16 decembrī, Liepājas Olimpiskais centrs pārvērtīsies par Ziemassvētku pilsētu zem jumta, jo tur notiks "Liepājas Ziemassvētku tirdziņš", informē pasākuma organizatori.

Vairāk nekā 200 ražotāju, tirgotāju, lauksaimnieku, dizaineru un radītāju vienuviet piedāvās no ēdienam līdz apģērbam.

16.decembrī no pulksten 10 līdz 17 tirdziņš, kas vērs Liepājas Olimpiskā centra durvis, aicinās gan lielos, gan mazos. Šeit satiksit ražotājus, kuri piedāvās mājas kūkas, kliņģerus, medus raušus, vafeles, tējas, garšvielas, medus džemus, šokolādes utt. Tos, kuri meklēs ne pārtikas produktus, bet svētku atribūtiku, sagaidīs vaska sveces, Ziemassvētku rotājumi, lampiņas, vilnas izstrādājumi, Ziemassvētku pušķi, rokdarbi no lina un filca, dzintara rotas un vēl vairāk.

Ar iespēju iegādāties ko jaunu vilinās arī apģērbu un aksesuāru ražotāji, dizaineri un radītāji, kuri prezentēs ziemas kolekcijas.

"Liepājas Ziemassvētku tirdziņš" bez šaubām kļūs par īpašu izklaidi visai ģimenei. No skriešanas un steigas svētku laikposmā nogurdinātajiem vecākiem būs iespēja uz pasākumu atvest arī savus mazos, kur tos sagaidīs gardumu un dažādu dāvanu bagātība. Īpašus izstrādājumus, ko nepārdod nevienā masu veikalā, kopā ar tuvajiem varēsit izvēlēties bez stresa un steigas 16.decembrī Liepājas Olimpiskajā centrā. Vairāk info festivus.lt


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki