Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Olimpiskajā centrā būs Ziemassvētku tirdziņš


atlikušas 250 zīmes


Olimpiskajā centrā būs Ziemassvētku tirdziņš

Ceturtdienā, 06. decembrī, 2018 | BIRKAS: LOC , Ziemassvētki , tirdziņš
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

16.decembrī Liepājas Olimpiskais centrs kļūs par Ziemassvētku pilsētu zem jumta. Apmeklētājus priecēs vairāk nekā 200 ražotāju, tirgotāju, lauksaimnieku, dizaineru un radītāju vienuviet.

Kā informē organizatori, svētdien, 16.decembrī, no pulksten 10 līdz 17 tirdziņš, kas vērs Liepājas Olimpiskā centra durvis, aicinās gan lielos, gan mazos. Šeit satiksit ražotājus, kuri piedāvās mājas kūkas, kliņģerus, medus raušus, vafeles, tējas, garšvielas, medus džemus, šokolādi utt. Tos, kuri meklēs svētku atribūtiku, sagaidīs vaska sveces, Ziemassvētku rotājumi, lampiņas, vilnas izstrādājumi, Ziemassvētku pušķi, rokdarbi no lina un filca, dzintara rotas un vēl vairāk.
Ar iespēju iegādāties ko jaunu vilinās arī apģērbu un aksesuāru ražotāji, dizaineri un radītāji, kuri prezentēs ziemas kolekcijas. Tirdziņā satiktie ražotāji laipni atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem, konsultēs, sniegs nepieciešamo informāciju un palīdzēs atrast labāko cenas un kvalitātes attiecību.

No skriešanas un steigas svētku laikposmā nogurdinātajiem vecākiem būs iespēja uz pasākumu atvest arī savus mazos, kur tos sagaidīs gardumu un dažādu dāvanu bagātība

Pasākumā ieeja bez maksas. Ja vēlaties tirgoties šajā tirdziņā, reģistrēties var šeit: festivus.lt. Tālrunis uzziņām +370 67042441.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki