Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Ostmalā" atvērts jaunais "Top Shop" veikals


atlikušas 250 zīmes


"Ostmalā" atvērts jaunais "Top Shop" veikals (3)

Piektdienā, 10. jūlijā, 2015 | BIRKAS: t/c Ostmala , Top Shop , Ganību 175/177
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Kompānija "Studio Moderna", kas strādā ar "Top Shop", "Dormeo" un citiem zīmoliem, piektdien, 10.jūlijā, pulksten tirdzniecības centrā "Ostmala" atvēra savu jauno veikalu Liepājā.

Jaunais veikals ir pirmais "Top Shop" veikals, kurā tiek ieviests jaunais vizuālais koncepts, aģentūrai BNS pavēstīja kompānijā. Līdz šim "Top Shop" veikals atradās Ganību ielā 175/177.

"Top Shop" mazumtirdzniecības vadītāja Irina Hohotva norādīja, ka šā gada nogalē uzņēmums plāno rekonstruēt vēl vienu "Top Shop" veikalu, kas atrodas tirdzniecības centra "Rīga Plaza" telpās, kurš kļūs gaišāks un modernāks. Plānotās investīcijas ir apmēram 40 tūkstoši eiro. Tāpat plānots atvērt arī specializētus "Dormeo" veikalus, kuros būs pieejamas preces guļamistabai.

Pirmais TOP SHOP veikals Latvijā tika atvērts 2005. gadā un pašlaik Latvijā jau ir vienpadsmit "Top Shop" tīkla veikali, tostarp seši Rīgā, kā arī pa vienam Valmierā, Jelgavā, Ventspilī, Daugavpilī un Liepājā. 2014.gadā "Studio Moderna" strādāja ar 15,301 miljona eiro apgrozījumu un 216,6 tūkstošu eiro peļņu.

"Studio Moderna" ir starptautisks tiešā mārketinga uzņēmums, kas 1992.gadā tika izveidots Slovēnijā un pašlaik ir lielākais Centrāleiropas un Austrumeiropas tiešā mārketinga tīkls ar pārstāvniecībām 20 pasaules valstīs. Pašlaik kopumā visā pasaulē ir vairāk nekā 160 uzņēmuma mazumtirdzniecības veikalu, bet Latvijā 11 veikali.

Latvijā "Studio Moderna" reģistrēts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 4,2 tūkstoši eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Nīderlandē reģistrētā kompānija "Studio Moderna Holdings B.V.".Attēli:

Sludinājums

Kilo
18:32 | 10/07/15
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

ak jē, bilde pa rubuli - babulis ar pannu, un tādā pašā paskata drūmie babuļi un onkuļi druzmējās apkārt. Padomjlaiku skartie.

fsfsf
07:47 | 11/07/15
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Klientūra forša. Tie kam mazās pensijas ,bet visādiem draņķiem naudas laikam pietiek . Ļoti bieži novēroju pat nabagu veikalos Maxima kā pensionāri pērk sagrieztās servilādes desas kamambēru sierus . Galvas ta nav

Andron Mc
13:27 | 11/07/15
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Uztaisīt sarakstu ar šito sūdu pircējiem un samazināt pensijas/pabalstus!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki