Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Ostmalu" remontēs nākamgad – vairāku mēnešu garumā


atlikušas 250 zīmes


"Ostmalu" remontēs nākamgad – vairāku mēnešu garumā (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 29. janvārī, 2019 | BIRKAS: rekonstrukcija , t/c Ostmala , Rimi
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no rimi.lv

Portāls irliepaja.lv saņēmis oficiālu "Rimi Baltica" apstiprinājumu mūsu jau publicētajai ziņai, ka TC "Ostmala" rekonstrukcija pārcelta uz 2020.gada sākumu.

"Tirdzniecības centra "Ostmala" rekonstrukcija nenotiks sākotnēji plānotajos termiņos un tirdzniecības centrs līdz 2020. gadam turpinās darbu kā līdz šim," portālu informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Kā skaidro Preisa, "tam par iemeslu ir situācija nekustamo īpašumu tirgū, proti, kvalificētu speciālistu trūkums, kas liedz realizēt projektu plānotajā termiņā".

Par izmaiņām uzņēmums arī informējis tirdzniecības platību nomniekus, lai tie varētu plānot savu darbību atbilstoši aktuālajai situācijai.

"Pēc rekonstrukcijas tirdzniecības centrs būs ērtāks gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Uzlabojumi tiks veikti vairāku mēnešu garumā, tikmēr Liepājas iedzīvotājiem būs pieejams gan "Rimi" veikals "Rietumu cents", gan vairāki "Supernetto" veikali.

Pēc rekonstrukcijas jaunatvērtajās telpās sagaidāmi arī jauni nomnieki papildu esošajiem. Savukārt Ostmalas darbiniekiem tiek nodrošināts darbs citos Liepājā esošajos Rimi tīkla veikalos," atbildē portālam irliepaja.lv raksta Preisa.

Rekontrukcijas ietvaros kopējā veikala platība nepalielināsies. Detalizētāk par iecerētajām izmaiņām pēc rekonstrukcijas "Rimi Baltica" neinformēja.
.


Sludinājums

nedraugs
18:45 | 29/01/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Nākamgad atvērs Lidlu, un tādu Rimi ostmala varēs klapēt ciet. Lielākā daļa tāpat iepērkas Rietumucentrā, Ostmalas Rimi bieži vien atgādina holivudas šausmeni, veikals liels bet pircēju nav.

yuuyyt
13:16 | 02/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nekāds Lidlss neko nemainīs kā bija tā būs . Pelnīs mazāk žmiegs i pircējus i piegādātājus , TAUTA VIENALGA IES . Nespersies jau uz pilsētas otru galu pēc 0.03 kapeikām vinnes

Ahbarallaah
09:27 | 31/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un tad? Zatto pabaaks par rietuma centra rimi

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki