Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Otrā Atvērto durvju diena dzīvokļu projektā Dzintara Nams


atlikušas 250 zīmes


Otrā Atvērto durvju diena dzīvokļu projektā Dzintara Nams

Sestdien, 20. augustā, 2016 | BIRKAS: reklāmraksts , pārdod dzīvokļus , Dzintara nams , atvērto durvju diena
Izdrukāt Ziņot

Šodien, 20. augustā, no pulksten 11 līdz 16 notiks otrā Atvērto durvju diena jaunatvērtajā dzīvokļu projektā Liepājā – Dzintara Namā, J. Dubelšteina ielā 7 blakus koncertzālei "Lielais dzintars"!

Vēsturiskā jūgendstila četrstāvu ēka atrodas pašā Liepājas pilsētas centrā. Ēkas trijās kāpņu telpās izbūvēti 27 kvalitatīvi, gaiši un mūsdienīgi dzīvokļi ar pilnu apdari, izremontētas arī visas kāpņu telpas, pilnībā nomainītas visas ēkas komunikāciju sistēmas. Pie mājas, Jūras ielas pusē pašlaik tiek izbūvēta autostāvvieta, ēkas pagrabstāvā izbūvētas mantu noliktavas. Projektā pieejami vienistabas, divistabu, trīsistabu un pat četristabu dzīvokļi ar platību līdz 108 m2.

Visos dzīvokļos veikta augstvērtīga iekšējā apdare – ieklāta lamināta grīda, sienas krāsotas neitrālos toņos. Dzīvokļi aprīkoti ar individuāliem ūdens un apkures skaitītājiem ar attālinātu nolasīšanas funkciju, vannas istabas ir flīzētas, aprīkotas ar siltajām grīdām, augstvērtīgu santehniku. Dzīvokļos iebūvēti kvalitatīvi skapji, divi dzīvokļi pieejami jau ar iebūvēto virtuvi. Par papildus samaksu ir iespēja iegādāties vietu piemājas autostāvvietā un mantu noliktavu. Dzintara Namam ir sava autonomā gāzes apkure. Dzīvokļiem ir zema apsaimniekošanas maksa – 0.39 EUR/m2.

Atvērto durvju dienu ietvaros Dzintara Nama pārstāvju klātbūtnē būs iespēja apskatīt jaunos dzīvokļus un iegūt visu nepieciešamo informāciju par iegādes procesu.

Kopš "Dzintara Nama" atvēršanas 9. jūlijā iedzīvotāju interese par dzīvokļiem šajā projektā ir liela, jo mēneša laikā astoņi dzīvokļi jau pārdoti un vēl divi atrodas rezervācijas stadijā. Tāpēc organizējam jau otru Atvērto durvju dienu, lai potenciālie klienti varētu klātienē apskatīt dzīvokļus un iegūt nepieciešamo informāciju par to iegādes procesu. Šajā Atvērto durvju dienā piedāvājam akciju, rezervējot dzīvokli šodien, 20. augustā, pircējs iegūs 500 EUR atlaidi mantu noliktavas iegādei! 

Ilze Dilēviča, pārdošanas vadītāja

Sludinājums