Padēlis-Līns izstrādājis pārbūves projektu namam Lielā ielā 3 (8)

BIRKAS:
Oļegs Hramovs , nekustamais īpašums , Baltreids , Hermes Invest , Agris Padēlis-Līns , Lielā 3

Liepājas pilsētas būvvalde akceptējusi ieceri vēsturiskās administratīvās ēkas Lielā ielā 3 pārbūvei par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju.

Vēl trīs naktis būs slēgta Raiņa ielas pārbrauktuve

BIRKAS:
Fima , Raiņa iela , pārbrauktuve , ES , projekts , osta , SEZ , Thales Latvija , Transceltnieks

Līdz 27. aprīlim nakts stundās no pulksten 5 līdz 5.30 autotransporta satiksmei joprojām būs slēgta pārbrauktuve Raiņa ielā, informē Liepājas SEZ pārvalde.

VID apbalvo arī mūsu "UPB" un "Lauma Fabrics" (3)

BIRKAS:
Lauma Fabrics , VID , nodokļi , UPB
Finanšu ministrs Jānis Reirs, AS

Ceturtdien apbalvoti Latvijā lielākie nodokļu maksātāji 2018.gadā, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID). Starp tiem arī "UPB" un "Lauma Fabrics".

"Liepājas enerģija" pērn nopelnījusi 5,167 miljonus (3)

BIRKAS:
Liepājas enerģija

SIA "Liepājas enerģija" 2018. gadā turpināja veiksmīgi strādāt un sasniedza 18,877 milj.eiro lielu apgrozījumu. Peļņa 2018.gadā bija tādā pašā līmenī kā iepriekšējā gadā – 5,167 miljoni.

Liepāja aktīvi tiek reklamēta ārvalstu tirgos

BIRKAS:
LRTIB , tūrisms

SIA "Liepājas Reģiona tūrisma informācijas birojs" (LRTIB)  sadarbībā ar partneriem aktīvi reklamē un prezentē Liepājas plašo atpūtas un darījuma tūrisma iespējas arī ārvalstīs.

Var piedalīties cenu aptaujā par šķeldu "Liepājas enerģijai"

BIRKAS:
Liepājas enerģija , šķelda

Otrdien, 16.aprīlī, SIA "Liepājas enerģija" izsludina cenu aptauju "Enerģētiskās šķeldas piegāde 2019./2020. gada apkures sezonā", informē sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ģirne.

Līdz 2023.gadam Liepājā būs jauns cietums (9)

BIRKAS:
Tiesu namu aģentūra , UPB , Abora , būvniecība , cietums

Valdība apņēmusies 2020.gadā sākt Liepājas cietuma būvniecību un to pabeigt līdz 2023.gada 31.martam, teikts Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) vadītās valdības rīcības plānā.

Rožu laukumā sestdien notiks Lieldienu tirdziņš

BIRKAS:
Rožu laukums , Lieldienas , gadatirgus

Sestdien, 20.aprīlī, no pulksten 9 līdz 16 Liepājā, Rožu laukumā, norisināsies tradicionālais Lieldienu amatnieku un mājražotāju tirgus.

Arī "nepārdodamo īpašumu" cenas pārsvarā augušas (17)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , Palmu 5 , Poriņš , Avotu 10A , Dzintaru 16 , Baznīcas ielā 3/5 , Liedaga 8/14
Baznīcas 3/5.

Liepājā joprojām netrūkst investīciju objektu, kuru īpašnieki tos cenšas pārdot jau gadiem. Neraugoties uz to, cenas nekrīt, bet pat pieaug.

Uzņēmums "Lesjofors Springs LV" būvē jaunu rūpnīcu

BIRKAS:
SEZ , Dūņu 4 , būvniecība , Lesjofors Springs LV
Dūņu 4

Meldru un Dūņu ielas industriālajā teritorijā uzsākta "Lesjofors Springs LV" rūpnīcas būvniecība, bet projektēšanas stadijā ir vēl trīs rūpnīcas un loģistikas centri, informē Liepājas SEZ.

Neatpirks Veco ostmalu 23 un citus īpašumus (5)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , Oļegs Hramovs , Baltreids , Vecā ostmala 23 , Loču 5 , Rubeņu 16 , Zirņu 123A , Zirņu 154 , Grīzupes 25

Ar Liepājas domes Pilsētas attīstības komitejas 11.aprīļa lēmumu pašvaldība atteicās no pirmpirkuma tiesībām uz būvi Vecajā ostmalā 23, kā arī citiem īpašumiem, kurus pērk un pārdod.

Ungera nams šogad varētu tikt pie jauna jumta (8)

BIRKAS:
kultūras piemineklis , vēsturiskais centrs , Ilze Mekša , renovācija , restaurācija , Lion Estate , Māris Dambis , Avotu 10
Avotu 10.

Sludinājums portālā ss.lv vēsta, ka vēsturiskais nams Avotu ielā 10 nopērkams par 97 000 eiro. Pirms pusotra gada tā cena bija 149 000 eiro.

Restorans "MO Liepaja" kļūst par daļu no "Tiamo grupas" (21)

BIRKAS:
Brīvzemnieka 7 , MO Liepāja , Tiamo grupa

Ar 1. aprīli viesmīlības uzņēmumu grupai "Tiamo" pievienojies jauns restorāns – Juliannas pagalma iemītnieks "MO Liepāja".

Apstiprina papildus vilcienu uz "Prāta Vētras" koncertu jūlijā

BIRKAS:
koncerts , Prāta Vētra , dzelzceļš

Sabiedriskā transporta padome (STP) marta nogalē apstiprinājusi VSIA "Autotransporta direkcija" sagatavoto priekšlikumu par papildus vilciena norīkošanu uz Liepāju 20.jūlijā.

Spriedīs par industriālo parku "Liepājas metalurga" teritorijā

BIRKAS:
Ministru kabinets , uzņēmējdarbība , industriālais parks , SEZ , Liepājas metalurgs

Valdība apspriedīs rosinājumu par industriālā parka attīstīšanu bijušās "KVV Liepājas metalurga" rūpnīcas teritorijā, aģentūrai LETA apliecināja ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).

"Trīs sivēni" atgriežas un ver durvis Lielā ielā (24)

BIRKAS:
Simple AG , Lielā 4 , Trīs sivēni

Daudzu liepājnieku iecienītais bistro "Trīs sivēni" no Zivju ielas 3 pārcēlies uz jaunu mājvietu Lielā ielā 4, un 6.aprīlī ver durvis apmeklētājiem.

Baudīsim svētkus: Lieldienu branči un tematisks vakars (1)

BIRKAS:
restorāns Piano , Promenade Hotel , Lieldienas , Dāvis Veilands , MO Liepāja , restorāns Palmas , Darbnīca , Red Sun Buffet

21. un 22.aprīlī no 11 līdz 15 "Promenade Hotel" restorāna "Piano" šefpavārs Dāvis Veilands aicina pabūt kopā ar ģimeni, draugiem un izbaudīt vēlās Lieldienu brokastis.

Festivāls "Summer Sound" aicina ēdinātājus un tirgotājus

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāls "Summer Sound", kurš norisināsies 2. un 3. augustā Liepājas pludmalē, izsludina festivāla ēdinātāju un tirgotāju pieteikšanos, informē organizatoru pārstāve Alise Pabērza.

Pie Karostas kanāla būs vēl viens kravu termināls (9)

BIRKAS:
Karosta LP , Ekers Stividors LP , Karostas kanāls , SEZ , Turaidas 26/28 , Liepaja Bulk Terminal

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde savā sēdē 1.aprīlī nolēma piešķirt Liepājas SEZ kapitālsabiedrības statusu SIA "Karosta LP".

"ICS Property" plāno ražotni SEZ industriālajā teritorijā (1)

BIRKAS:
ICS Property , SEZ , Meldru iela , projekts , Meldru 8 , industriālais parks

Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde atbalstījusi SIA "ICS Property" vēlmi Meldru ielā 8 uzbūvēt ražošanas ēku un biroju, un iznomājot zemi uz 30 gadiem.