„Evija” vēlas nomāt zemesgabalu piena pārstrādes kompleksa būvei

Divās pastāvīgajās komitejās – Pilsētas attīstības un Finanšu – ceturtdien paredzēts izskatīt SIA "Evija" lūgumu par zemes gabala Krūmu ielā 62 A nomu piena pārstrādes kompleksa un loģistikas noliktavas būvei.

Lems par būvniecības ieceri Vecajā ostmalā (4)

BIRKAS:
zivju pārstrāde , vecā ostmala , promenāde

Ceturtdien pastāvīgās Pilsētas attīstības komitejas un Finanšu komitejas sēdēs deputāti lems par biedrības "Baltijas zivsaimnieku apvienība" iesniegto būvniecības ieceri.

Uldis Sesks: Sarunas Maskavā par kravu apjomu palielināšanu sekmīgi turpinās (14)

BIRKAS:
osta
Liepājas mērs Uldis Sesks un osta uzņēmuma

Satiksmes ministrijas valsts sekretāra Anrija Matīsa vizīte Maskavā pagājušās nedēļas nogalē, lai turpinātu Liepājā 9. un 10. jūnijā sāktās sarunas par Krievijas tranzītkravu novirzīšanu caur Liepājas ostu,

Lietuvieši ienāk Liepājā ar jaunu veikalu tīklu (4)

BIRKAS:
Baata

Tirdzniecības centrā "Baata" atvērti divi Lietuvas tirgotāja Agbirsta UAB veikali - Up&Go un Batine. Tie ir pirmie šā lietuviešu tīkla veikali Latvijā, raksta db.lv.

"Liepājas metalurgs" pusgadā strādā ar 2,252 miljonu latu peļņu; apgrozījums aug par 51,3%

BIRKAS:
Liepājas metalurgs

"Liepājas metalurgs" šogad pirmajā pusgadā strādāja ar 128,681 miljona latu konsolidēto apgrozījumu, kas ir par 51,3% vairāk nekā 2010.gada pirmajā pusē, un guva 2,252 miljonu latu peļņu pretēji zaudējumiem iepriekš,

"HRC Libau" no koksa ražotnes projekta pretiniekiem vēlas piedzīt 700 latu zaudējumus

BIRKAS:
koksa rūpnīca , HRC Libau , tiesa
Domes deputāte Elita Kosaka

Kompānija "HRC Libau", kas Liepājā plāno būvēt energokompleksu jeb koksa ražotni, iesniegusi prasību Liepājas tiesā, vēloties piedzīt no projekta pretiniekiem 700 latu zaudējumus,

"Liepājas papīrs" septembrī cer sākt inovatīvas produkcijas ražošanu (1)

BIRKAS:
Liepājas papīrs , ražošana

Liepājas poligrāfijas uzņēmums "Liepājas papīrs" septembrī cer sākt darbināt jaunās tehnoloģijas un sākt inovatīvu uzlīmju ražošanu, pastāstīja uzņēmuma prezidents Jānis Vilnītis.

Ostā septiņos mēnešos pārkrauj par 15,7% vairāk kravu (1)

BIRKAS:
osta , Scandlines , CEMEX

Liepājas ostā šogad septiņos mēnešos pārkrauti 2,746 miljoni tonnu kravu, kas ir par 15,7% vairāk nekā 2010. gada attiecīgajā laika periodā, aģentūrai BNS pavēstīja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Izmantos investīciju piesaistes metodiku (1)

BIRKAS:
LIAA , investīcijas
Andris Ozols un Uldis Sesks

Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks parakstījis līgumu ar Valsts aģentūras „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) direktoru Andri Ozolu par investīciju piesaistes metodikas „POLARIS process” ieviešanu,

Izsolīs Liepājas viesnīcu Līva (1)

BIRKAS:
viesnīca Līva , izsole

15. septembrī izsolē ar augšupejošu soli plānots pārdot Liepājas centra trīszvaigžņu viesnīcu Līva, liecina paziņojums Latvijas Vēstnesī. Kā raksta db.lv, izsoli izsludinājis maksātnespējīgās a/s Serviss RC administrators Ainars Kreics.

Stājas spēkā samazinātais "Liepājas enerģija" siltumenerģijas tarifs (1)

BIRKAS:
Liepājas enerģija , tarifs

Pirmdien stājas spēkā samazinātais   Liepājas siltumapgādes uzņēmuma "Liepājas   enerģija" siltumenerģijas   tarifs, aģentūrai BNS pavēstīja regulatora sabiedrisko attiecību pārstāve Daiga Reihmane.