Atkal palielina "Liepājas enerģijas" saražotās siltumenerģijas tarifus (6)

BIRKAS:
Liepājas enerģija , tarifs

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome trešdien apstiprināja "Liepājas enerģija" koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas tarifus.  Tie stāsies spēkā šā gada 11.oktobrī.

Aicina liepājniekus iesaistīties dzīvokļu izīrēšanā

BIRKAS:
tūrisms

Lai nākamgad Liepājā neatkārtotos līdzīga situācija kā šovasar, kad pietrūkst naktsmītņu, pašvaldība aicina liepājniekus izīrēt savus dzīvokļus Liepājas viesiem.

Zinību dienā restorāns "Piano" dāvās prieku katram skolniekam (2)

BIRKAS:
Zinību diena , promenāde

1. septembrī, Zinību dienā viesnīcas "Promenāde" restorāns "Piano” vēlas sveikt ikvienu skolnieku un tā ģimeni ar īpašu pārsteigumu speciāli šai dienai.

Valdība uz jaunu pilnvaru termiņu apstiprina četrus Liepājas SEZ valdes locekļus (1)

BIRKAS:
SEZ

Valdība šodien uz jaunu pilnvaru termiņu apstiprināja četrus Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdes locekļus, aģentūra BNS uzzināja Ministru kabineta sēdē.

Izstādē "Riga Food 2011" inovāciju stendā pārstāvēts arī Liepājas biznesa inkubators (1)

BIRKAS:
izstāde , Biznesa inkubators

Starptautiskajā izstādē "Riga Food 2011", kas notiks no 7.līdz 10.septembrim, stendā  „Inovācija pārtikai” būs pārstāvēts arī Liepājas biznesa inkubators.

Prezidents Amerikā runās par iespēju atcelt aizliegumu "Metalurga" produkcijai (2)

BIRKAS:
vizīte , prezidents , Liepājas metalurgs

Valsts prezidents Andris Bērziņš piektdien, apmeklējot Liepāju, solīja atbalstu metalurģijas uzņēmumam "Liepājas metalurgs" jautājumā par produkcijas eksporta uz ASV aizlieguma atcelšanu.

Prezidentu iepazīstina ar "Liepājas metalurga” rekonstrukcijas rezultātu (galerija) (4) Prezidenta vizīte

BIRKAS:
prezidents , vizīte , Liepājas metalurgs

Valsts prezidents Andris Bērziņš savas vizītes Liepājā ietvaros šodien apmeklēja arī metalurģijas uzņēmumu "Liepājas metalurgs", kurš sācis jaunā elektrotēraudkausēšanas kompleksa karsto testēšanu.

"Liepājas autobusu parks" apgrozījums pieaug par 4,4%; peļņa - 95,8 tūkstoši latu (2)

BIRKAS:
Liepājas autobusu parks

Liepājas  pasažieru pārvadājumu kompānija "Liepājas   autobusu  parks" šogad pirmajā pusgadā strādāja ar 2,742 miljonu latu   apgrozījumu, kas ir par 4,4% vairāk nekā   pērn  šajā laika periodā.

„Liepājas papīram” lielākais ražošanas pieaugums uzņēmuma vēsturē (2)

BIRKAS:
Liepājas papīrs , Jānis Vilnītis

Dažādu etiķešu un uzlīmju izgatavotājs - akciju sabiedrība „Liepājas papīrs” - šā gada septiņos mēnešos sasniedzis negaidīti labus ražošanas rādītājus.

Liepājniekiem iespējams izņemt skaidru naudu IKI veikala kasē

BIRKAS:
IKI , veikals

No 24.augusta, IKI veikalā Liepājā, Ganību iela 187, tiek piedāvāts jauns pakalpojums – iespēja izņemt skaidru naudu kasē, veicot pirkumu.

Rosina saglabāt speciālās ekonomiskās zonas statusu līdz 2030.gadam (4)

BIRKAS:
SEZ , osta , Uldis Sesks

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdē šodien pieņemts lēmums rosināt Finanšu ministriju gatavot priekšlikumu Eiropas Komisijai par turpmāko nodokļu atvieglojumu saglabāšanu Latvijas likumdošanā paredzētajās speciālajās teritorijās, tostarp Liepājas SEZ, informē BNS.

„Evija” vēlas nomāt zemesgabalu piena pārstrādes kompleksa būvei

Divās pastāvīgajās komitejās – Pilsētas attīstības un Finanšu – ceturtdien paredzēts izskatīt SIA "Evija" lūgumu par zemes gabala Krūmu ielā 62 A nomu piena pārstrādes kompleksa un loģistikas noliktavas būvei.

Lems par būvniecības ieceri Vecajā ostmalā (4)

BIRKAS:
zivju pārstrāde , vecā ostmala , promenāde

Ceturtdien pastāvīgās Pilsētas attīstības komitejas un Finanšu komitejas sēdēs deputāti lems par biedrības "Baltijas zivsaimnieku apvienība" iesniegto būvniecības ieceri.

Uldis Sesks: Sarunas Maskavā par kravu apjomu palielināšanu sekmīgi turpinās (14)

BIRKAS:
osta
Liepājas mērs Uldis Sesks un osta uzņēmuma

Satiksmes ministrijas valsts sekretāra Anrija Matīsa vizīte Maskavā pagājušās nedēļas nogalē, lai turpinātu Liepājā 9. un 10. jūnijā sāktās sarunas par Krievijas tranzītkravu novirzīšanu caur Liepājas ostu,

Lietuvieši ienāk Liepājā ar jaunu veikalu tīklu (4)

BIRKAS:
Baata

Tirdzniecības centrā "Baata" atvērti divi Lietuvas tirgotāja Agbirsta UAB veikali - Up&Go un Batine. Tie ir pirmie šā lietuviešu tīkla veikali Latvijā, raksta db.lv.

"Liepājas metalurgs" pusgadā strādā ar 2,252 miljonu latu peļņu; apgrozījums aug par 51,3%

BIRKAS:
Liepājas metalurgs

"Liepājas metalurgs" šogad pirmajā pusgadā strādāja ar 128,681 miljona latu konsolidēto apgrozījumu, kas ir par 51,3% vairāk nekā 2010.gada pirmajā pusē, un guva 2,252 miljonu latu peļņu pretēji zaudējumiem iepriekš,

"HRC Libau" no koksa ražotnes projekta pretiniekiem vēlas piedzīt 700 latu zaudējumus

BIRKAS:
koksa rūpnīca , HRC Libau , tiesa
Domes deputāte Elita Kosaka

Kompānija "HRC Libau", kas Liepājā plāno būvēt energokompleksu jeb koksa ražotni, iesniegusi prasību Liepājas tiesā, vēloties piedzīt no projekta pretiniekiem 700 latu zaudējumus,

"Liepājas papīrs" septembrī cer sākt inovatīvas produkcijas ražošanu (1)

BIRKAS:
Liepājas papīrs , ražošana

Liepājas poligrāfijas uzņēmums "Liepājas papīrs" septembrī cer sākt darbināt jaunās tehnoloģijas un sākt inovatīvu uzlīmju ražošanu, pastāstīja uzņēmuma prezidents Jānis Vilnītis.

Ostā septiņos mēnešos pārkrauj par 15,7% vairāk kravu (1)

BIRKAS:
osta , Scandlines , CEMEX

Liepājas ostā šogad septiņos mēnešos pārkrauti 2,746 miljoni tonnu kravu, kas ir par 15,7% vairāk nekā 2010. gada attiecīgajā laika periodā, aģentūrai BNS pavēstīja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Izmantos investīciju piesaistes metodiku (1)

BIRKAS:
LIAA , investīcijas
Andris Ozols un Uldis Sesks

Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks parakstījis līgumu ar Valsts aģentūras „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) direktoru Andri Ozolu par investīciju piesaistes metodikas „POLARIS process” ieviešanu,