Liepājas lidostā piedāvās aviācijas degvielas uzpildi (4)

BIRKAS:
lidosta , Agris Sprūde , Aviasabiedrība Liepāja

Liepājas lidosta turpina attīstīties un jau šajā vasaras sezonā aviokompānijām un privātiem pilotiem Liepājas lidostā piedāvās aviācijas degvielas uzpildi.

UPB grupas apgrozījums pērn sasniedzis 190 miljonus eiro (1)

BIRKAS:
eksports , būvniecība , ražošana , UPB

Darbs pie eksporta tirgus paplašināšanas un industriālo projektu būvniecības rezultējies ar būtisku UPB grupas apgrozījuma pieaugumu, 2018. gadā sasniedzot 190 miljonus eiro.

Liepājā jaunu pilna servisa dīlera centru atver "Škoda" (1)

BIRKAS:
Skandi motors , Auto 100

Liepājā, "Skandi Motors Liepāja" telpās, Brīvības ielā 146c, darbu uzsācis "Škoda" pilna servisa dīlera centrs. Centra atvēršana Kurzemē  ir nākošais solis "Škoda" zīmola attīstībai Latvijā.

"Blue Shock Race" gūst atzinību izstādē Frankfurtē (3)

BIRKAS:
elektrokartings , Artis Daugins , Blue Shock Race

26.–27.janvārī uzņēmums "Blue Shock Race" piedalījās starptautiskajā kartingu izstādē Frankfurtē (Vācija), kas ir viena no pasaules lielākajām kartingu izstādēm un notiek jau 27 reizi.

"Art Soapworks" izveido jaunu ziepju līniju bērniem (5)

BIRKAS:
ziepes , Dina Žvagiņa , Art Soapworks
Dina Žvagiņa rāda jauno produkciju.

SIA "Art Soapworks" ziepju ražotne Liepājā izveidojusi smaržīgu ziepju sēriju, kur katrā no ziepītēm ir kāda rotaļlieta – ponijs, varde, automašīna, gredzentiņš.

"Ostmalu" remontēs nākamgad – vairāku mēnešu garumā (3)

BIRKAS:
rekonstrukcija , t/c Ostmala , Rimi

Portāls irliepaja.lv saņēmis oficiālu "Rimi Baltica" apstiprinājumu mūsu jau publicētajai ziņai, ka TC "Ostmala" rekonstrukcija pārcelta uz 2020.gada sākumu.

Uzņēmumi var iesniegt projektus līdzfinansējuma saņemšanai

BIRKAS:
MVK , projekti , uzņēmējdarbība , Dome

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija izsludina mazo un vidējo komercsabiedrību (MVK) projektu līdzfinansēšanas konkursu. Konkursa budžets šogad ir 100 000 eiro.

"airBaltic" organizē Atvērto durvju dienu potenciālajiem stjuartiem

BIRKAS:
atvērto durvju diena , viesnīca Līva , airBaltic

Lidsabiedrība "airBaltic" 8. februārī Liepājā organizēs Atvērto durvju dienu iniciatīvu, lai piesaistītu jaunus profesionāļus, kuri vēlas pievienoties stjuartu komandai starptautiskā uzņēmumā.

Pagarina vienošanos ar kafejnīcām pludmalē, taps citi noteikumi (1)

BIRKAS:
ēdināšana , noteikumi , pludmale

Ar 24.janvāra domes sēdes lēmumi precizēti domes saistošie noteikumi "Par kārtību, kādā tiek saskaņota ielu tirdzniecība un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšana".

Iepirkumā meklē Liepājas ostas piestātņu pārbūvētāju

BIRKAS:
zvejniecība , iepirkums , SEZ , osta

Liepājas speciālā ekonomiskā zona (SEZ) izsludinājusi iepirkumu projekta "Zvejniekiem nepieciešamās infrastruktūras pilnveidošana Liepājas ostā – 2.kārta" būvdarbiem.

Balva par inovatīviem risinājumiem budžeta pārvaldīšanā

BIRKAS:
IT , Mobilly , balva , budžets

Latvijā pirmais publiskās pārvaldes tehnoloģiju ("GovTech") uzņēmums "MobillyTX" prestižajā konkursā "Smart City 2019" saņēmis balvu nomināciju kategorijā "Dati".

Tīdens: Īpašumu darījumi pērn par "burbuli" neliecina (1) Ieskats nekustamo īpašumu darījumos pērn un iepriekšējos piecus gadus

BIRKAS:
Oļegs Hramovs , Mārtiņš Tīdens , nekustamais īpašums , K-rauta , Kurzeme , Lidl , Kūrmājas prospekts 8/10 , Ganību 182 , Baata , Hika 10 , Kūrmājas prospekts 15 , Vēžu 3
Tirdzniecības nama

Lielākie nekustamo īpašumu darījumi pērn saistīti ar lielveikaliem "Lidl", "Baata", "Kurzeme", "K-Senukai" un dažām privātmājām.

Par 2,95 miljoniem eiro pārdod Metalurga mantu un iekārtas

BIRKAS:
izsole , Liepājas metalurgs

Izsolē par 2,954 miljoniem eiro pārdota maksātnespējīgajai AS "KVV Liepājas metalurgs" piederošā kustamā manta un tehnoloģiskās iekārtas.

Nekustamo īpašumu tirgū decembris bijis kluss (5)

BIRKAS:
Nīcas 22 , Jaunā 32 , Mārtiņš Tīdens , nekustamais īpašums

Aizvadītā gada decembrī notikuši tikai divi darījumi, par kuriem pašvaldībai bija jālemj, atteikties vai ne, no pirmpirkuma tiesībām.

Alberti: Brīnumus negaidām, gaidām vasaru (10)

BIRKAS:
Mareks Alberts , Red Sun Buffet , vasara , pludmale , Mikus Alberts

Brāļi Mareks un Mikus Alberti, kafejnīcas "Red Sun Buffet" īpašnieki, jau 10. sezonu apsaimnieko kafejnīcu pludmalē, kura nu jau otro sezonu vairs nav tikai vasaras kafejnīca.

Ostā šogad prognozē līdzīgu kravu apgrozījumu kā pērn (1)

BIRKAS:
Jānis Lapiņš , SEZ , osta

Balstoties uz ostas uzņēmēju prognozēm un noslēgtajiem līgumiem ar kravu īpašniekiem, Liepājas ostā šogad plānots līdzīgs kravu apgrozījumu kāds tas bija 2018.gadā.

Iegūst starptautisku standartu medicīnas produktiem (3)

BIRKAS:
Lauma Medical , Lauma Fabrics

"Lauma Fabrics" , kas ir arī  medicīnisko izstrādājumu ražotājs ar brendu "Lauma Medical", ir ieguvusi starptautiski atzītu kvalitātes standartu medicīnas preču ražotājiem ISO 13485:2016.

"Latvijas dzelzceļs" daudz pārvadājis arī Liepājas ostā (1)

BIRKAS:
dzelzceļš , osta

AS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) apgrozījums pērn pārsniedza 209,4 miljonus eiro, kas ir par 16% vairāk nekā 2017.gadā, šodien žurnālistiem pastāstīja LDz prezidents Edvīns Bērziņš.

Vilnītis: Liepājas ostā jau patlaban tiek ievēroti OECD principi (16)

BIRKAS:
osta , Jānis Vilnītis , SEZ

Liepājas Speciālajā ekonomiskajā zonā (SEZ) jau patlaban OECD principu izpilde tiek pilnībā nodrošināta – informētība, caurspīdīgums, sadarbība ar publisko u sabiedrisko sektoru.

Mazos un vidējos komersantus atbalstīs arī šogad (2)

BIRKAS:
konkurss , 7.līnija , Red Sun Buffet , Dome , MVK
Viena no domes atbalsta saņēmējām pērn bija arī pludmales kafejnīca

Pilsētas attīstības komiteja ceturtdien, 17.janvārī, principiāli atbalstīja Attīstības pārvaldes priekšlikumu līdzfinansēt mazo un vidējo komercsabiedrību (MVK) projektus.