Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Par 4,5 miljoniem eiro pārdod tirdzniecības namu "Kurzeme"


atlikušas 250 zīmes


Par 4,5 miljoniem eiro pārdod tirdzniecības namu "Kurzeme" (8)

Pirmdienā, 03. novembrī, 2014 | BIRKAS: Kurzeme , Lielās ielas centrs , Ektornet
Izdrukāt Ziņot

Vietējo investoru apvienība SIA "Lielās ielas centrs" no uzņēmuma "Ektornet" iegādājās tirdzniecības namu "Kurzeme", Kopējā darījuma summa ir 4,5 miljoni eiro, informē "Ektornet".

Skaidrojot nekustamā īpašuma iegādi, "Lielās ielas centrs" īpašnieki uzsver, ka uzņēmums ir izvirzījis mērķi nostiprināt tirdzniecības nama "Kurzeme" pozīcijas, veidojot to par vadošo lielveikalu Liepājā. Jaunie īpašnieki plāno piesaistīt vairākus plaši pazīstamus un starptautiskus veikalu zīmolus, kā arī veikt tirdzniecības nama modernizāciju. Paredzams, ka kopējās investīcijas tirdzniecības nama attīstībā būs ap 500 000 eiro.

"Esam gandarīti par veiksmīgi noslēgto darījumu un pārliecināti, ka jaunie īpašnieki turpinās sekmīgi pārvaldīt tirdzniecības namu. Šis darījums arīdzan apliecina, ka arvien lielāku lomu tirgū spēlē vietējie investori," uzsver "Ektornet" valdes priekšsēdētājs Andris Kovaļčuks.

Tirdzniecības nams "Kurzeme" atrodas pašā pilsētas centrā, pie Rožu laukuma. Tā apkārtnē ir pašvaldības iestādes, universitāte un komercrakstura ēkas.

Tirdzniecības nama zināmākie nomnieki ir "Maxima", "Sportland", "NS King", "Douglas", "Narvesen", "Jahonts", "Golden Saga", "Zvaigzne ABC", "Euroaptieka", "Norvik banka", "Lauma Lingerie", "V.O.V.A", "Stenders", "Cipollino", "Dzintars", "Zoo centrs", "Daniele Donati", "Meta", kā arī restorāns "Barons Bumbiers".

Īpašums ietver 3544 kvadrātmetrus lielu zemes gabalu, uz kura atrodas četrsstāvu tirdzniecības nams ar kopējo platību 9287,1 kvadrātmetri.

SIA "Lielās ielas centrs" dibināts 2014.gadā ar mērķi pārvaldīt nekustamos īpašumus. Tā dalībnieki ir vietējie investori – SIA "Profs Real Estate" (90%) un AS "Dotcom Enterprises" (10%).

SIA "Profs Real Estate", kurai pieder 90% "Lielās ielas centrs" kapitāldaļu, īpašnieki ir bijušais būvfirmas "Moduls Rīga" valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons (30%) un Mārcis Martinsons (70%).

Jau ziņots, ka par finanšu noziegumiem aizdomās turētais uzņēmējs Māris Martinsons septembrī ir pametis "Moduls Rīga" valdes priekšsēdētāja amatu, raksta LETA.

"Moduls Rīga" vārds šovasar izskanēja saistībā ar Finanšu policijas ierosināto lietu pret uzņēmumiem, kas, iespējams, izmantojuši mākslīgi izveidotu firmu pakalpojumus, lai valstij izkrāptu pievienotās vērtības nodokli. Noziedzīgais grupējums esot darbojies divus gadus, valstij nenomaksātos nodokļos radot kaitējumu vairāk nekā 11 miljonu eiro apmērā.

"Moduls Rīga" noliedz jebkādu dalību krāpnieciskās nodokļu shēmās, tomēr Martinsonam ir piemērots aizdomās turamā statuss. Martinsons skaidrojis, ka pamet "Moduls Rīga" valdi, lai nemestu ēnu uz uzņēmumu. Martinsonam piemērots drošības līdzeklis - liegums izbraukt no valsts un tikšanās aizliegums ar virkni personu.


Sludinājums

Ledus sakustējies!
14:43 | 03/11/14
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Skaisti!

Glūņa.
15:21 | 03/11/14
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Par kādu summu šamie nopirka un no kā?

!
16:04 | 03/11/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Iemācies lasīt? Kā tu zini, ka nopirka, ja nelasi šo rakstu?

automīlis
16:13 | 03/11/14
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Kā var komentēt ,neizlasot rakstu? Ja nolikvidēs stāvvietu, Kurzeme nomirs lēna nāvē!

Sate
16:25 | 03/11/14
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

jaunie īpašnieki- uzņēmēji, kuri tiek turēti aizdomās par krāpnieciskiem finanšu darījumiem!!! Liepāja plaukst!!!!!!!!!!!!!!

To: Sate
16:38 | 03/11/14
ZIŅOT
(-9)
(0)
+

Sate ir muļķe

Arhitekts
11:09 | 04/11/14
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Kurzeme būšot Rožu galerijas garāža

mākslīga firma
12:23 | 05/11/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

vai kādam vēl ir jautājumi kas ir SIA PROJEKTS ROŽU GALERIJA? - tā kur gribēja būvēt megasuper veikalu Liepājā pie Rožu laukuma vēl šī gada sākumā ?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki