Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Par "Fontaine Hotel Royal" ēkas īpašnieku kļūs Māris Mors


atlikušas 250 zīmes


Par "Fontaine Hotel Royal" ēkas īpašnieku kļūs Māris Mors (8)

Trešdienā, 12. jūlijā, 2017 | BIRKAS: Fontaine Royal , Māris Mors , UPB , Stīns Lorenss , tūrisms
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no www.fontaineroyal.lv

Viesnīcas "Fontaine Hotel Royal" ēkas jauno īpašnieku kļūs "UPB" holdinga akcionārs Māris Mors, aģentūrai LETA apliecināja uzņēmējs.

Mors norādīja, ka patlaban viņu vēl nevarot dēvēt par viesnīcas "Fontaine Hotel Royal" ēkas oficiālo īpašnieku, jo darījums nav vēl līdz galam noslēgts. Tā noslēgums, pēc uzņēmēja teiktā, sagaidāms šā gada augustā.

Taujāts, kāda ir darījuma kopējā summa, Mors norādīja, ka tā iespējams vēl var mainīties, tāpēc pašlaik nav iespējams atklāt neko konkrētu.

Uzņēmējs sacīja, ka viesnīcu viņš iegādājies kopā ar savu dzīvesbiedri, ar kuru pēc darījuma noslēgšanas plānots savstarpēji pārrunāt tālākos plānus saistībā ar "Fontaine Royal Hotel" ēku.

Mors uzsvēra, ka detalizētāku informāciju par viesnīcas tālāko nākotni būs iespējams uzzināt tikai augustā pēc tās ēkas iegādes darījuma noslēgšanas.

Kā ziņots, šā gada maijā līdzšinējās ēkas Liepājā, Stūrmaņu ielā 1 īpašnieks, uzņēmējs Stēns Lorenss, kurš labāk pazīstams kā Luijs Fonteins, aģentūrai LETA apstiprināja, ka ēka patiešām ir pārdota un tā no šā gada 1.oktobra nonāks jaunā īpašnieka pārziņā. Jaunais īpašnieks, pēc Fonteina teiktā, ir Latvijas iedzīvotājs.

Vienlaikus viņš atteicās plašāk komentēt notikušo darījumu, jo tas vēl nav pabeigts.

Fonteins aģentūrai LETA iepriekš norādījis, ka interesi par viesnīcas "Fontaine Royal Hotel" ēkas iegādi Liepājā, Stūrmaņu ielā 1, iegādi izrādījuši gan vietējie, gan arī ārvalstu potenciālie pircēji.

Viņš teica, ka viesnīcu plāno pārdot, jo ir aizņemts ar citām lietām un nav laika vadīt šo biznesu. "Es nodarbojos ar dažādām lietām savā dzīvē un esmu nolēmis pārdot vienu no vairākām sev piederošajām ēkām. Es pārāk daudz ceļoju un muzicēju. Man nav laika šo biznesu vadīt, kā es to darīju kādreiz. Tas arī ir iemesls šādam lēmumam," iepriekš teica Fonteins, piebilstot, ka par darījumu ir izrādījuši interesi gan ārvalstu, gan arī vietējie potenciālie pircēji.

Fonteina sievai piederošais uzņēmums "Fontaine Ent." viesnīcas ēku iepriekš plānoja pārdot par diviem miljoniem eiro. Viesnīcas ēkas kopējā platība ir nepilni 5000 kvadrātmetru, un viesnīcā izvietots SPA centrs, restorāns, bārs, sporta zāle un 52 dažādas klases numuriņi.

SIA "Fontaine Ent." dibināta 1996.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro. Kā liecina "Firmas.lv" informācija, savulaik uzņēmuma īpašnieks bija uzņēmējs Luijs Fonteins jeb īstajā vārdā Stīns Lorenss, bet pašlaik vienīgā uzņēmuma īpašniece ir viņa sieva Ivonna Kalita.

Uzņēmums 2015.gadā strādājis ar 2,126 miljonu eiro apgrozījumu un 102 043 eiro peļņu. Pagājušā gada pārskatu uzņēmums nav iesniedzis.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Mors ir viens no "UPB" holdinga akcionāriem.

"UPB" holdingā ir vairāk nekā 40 uzņēmumi un ražotnes, kas apvienotas patstāvīgi strādājošās uzņēmumu grupās. No tām lielākās ir "Aile grupa", "MB Betons grupa", "RK Metāls grupa", "UPB Energy grupa" un "UPB Nams grupa". "UPB" strādā vairāk nekā 1300 darbinieku. Koncernā ietilpst arī "UPB" meitasuzņēmumi Latvijā, Zviedrijā, Dānijā, Īslandē, Vācijā, Šveicē, Norvēģijā, Baltkrievijā un Apvienotajā Karalistē.


Sludinājums

Ojajebuhnvald...
16:03 | 12/07/17
ZIŅOT
(-6)
(9)
+

Kāda tur var būt runa par miljoniem? Tur viss jāremontē pa vel kādu pusmiljonu!
Pat sasparojoties un dubultojot peļņu (vien cerība), tas atmaksāsies pēc cik daudziem gadiem? 25?
Ja neradīsies citi neparedzami faktori, piemēram, vel kāds trakais uzbliezīs viesnīcu, vai Kolumbs uztaisīs ērtu autostāvvietu (pagaidām vienīgais faktors kapēc viesi neizvēlas to) un Amrita iemanīsies strādāt vel labāk.
Tagad paskatamies cenas, Fontaine bez brokastīm dārgāk, nekā Amrita ar brokastīm.

Pauls
16:20 | 12/07/17
ZIŅOT
(-6)
(11)
+

Lieliski, ka liepājnieki pārņem varu pilsētā!

eg87
07:18 | 14/07/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kāda vara ir viesnicas īpašniekam ?

Pizdausks
18:04 | 12/07/17
ZIŅOT
(-8)
(9)
+

Vot dauns...

Jaunliepāja
18:42 | 12/07/17
ZIŅOT
(-9)
(8)
+

Kas te ir dauns? Pauls, Ojajebuhnvald , Māris Mors , vai raksta autors? Man ir aizdomās ka dauns ir pizdausks, jo tas pat bez analīzes skaidrs. Arī niks atbilstošs . Ja gribi ko rakstīt padomā ,vai ir vērts sevi pazemot rakstot muļķības.

Dakteris
18:50 | 12/07/17
ZIŅOT
(-7)
(4)
+

Laprāt pieņemtu kā pacient kādu no šiem psihiem komentētājiem, protams, ja var samaksāt adekvātu honorāru.

neesmu īsti kompetents, bet...
21:56 | 12/07/17
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

neesmu isti kompetents, bet skiet, ka riskants ieguldijums, ja vien cena nav loti pievilciga....tad var visadus variantus izdomat.... no otras puse pircejs, nu nekadi nav pirmziemnieks biznesa. vispar interesanti

klukluksklans
14:08 | 15/07/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

nu 2 citroni nav maz....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki