Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldība atturīga komentāros par "British Steel" pausto vēlmi


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldība atturīga komentāros par "British Steel" pausto vēlmi (3)

Ceturtdienā, 19. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Liepājas metalurgs , British Steel , izsole , investīcijas
Izdrukāt Ziņot

Papildināts. Liepājas pašvaldība pašlaik atturas no komentāriem saistībā ar Lielbritānijas uzņēmuma "British Steel" pausto vēlmi iegādāties AS "KVV Liepājas metalurgs", ziņo aģentūra LETA.

Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks pašlaik pauda vēlmi atturēties plašāk komentēt "British Steel" ieceres iegādāties Liepājas uzņēmumu un atsākt tajā ražošanu, jo nekādu sarunu ar britu uzņēmumu nav bijis, un pašvaldības rīcībā nav pilnīgas informācijas. Turklāt arī pašvaldībā uzņēmuma pārstāvji nav bijuši.

Jau vēstīts, ka Lielbritānijas uzņēmuma "British Steel" vadīts konsorcijs atkārtoti paudis vēlmi iegādāties visu maksātnespējīgās AS "KVV Liepājas metalurgs" mantu kopumā.

Konsorcijs, kurā ietilpst Lielbritānijas uzņēmumi "British Steel", "Greybull Capital" un Igaunijas uzņēmums "Baltic Metal Holding" 17.aprīlī vēstulē "KVV Liepājas metalurga" administratorei Vitai Dikai, Privatizācijas aģentūras meitasuzņēmuma "FeLM" valdes loceklim Jānim Rībenam un bankai "Citadele" apliecinājis savu ieinteresētību iegādāties visus maksātnespējīgā uzņēmuma aktīvus kopumā.

Vēstulē teikts, ka "British Steel" konsorcijs ir gatavs parakstīt nodomu protokolu ar pašreizējiem "KVV Liepājas metalurga" īpašniekiem par uzņēmuma aktīvu iegādi.

Tāpat ziņots, ka Austrijas uzņēmums "Smart Stahl GmbH" 20.martā uzvarēja "KVV Liepājas metalurga" velmētavas ceha kustamās mantas izsolē ar piedāvāto cenu 1,57 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 1,9 miljoni eiro ar PVN.

Savukārt 28.martā "KVV Liepājas metalurga" elektrotēraudkausēšanas ceha un tajā esošās kustamās mantas - elektrotēraudkausēšanas krāsns - elektroniskā izsole atzīta par nenotikušu, jo tajā nepieteicās neviens pretendents. Elektrotēraudkausēšanas ceha un iekārtu kā lietu kopības pirmās izsoles sākumcena bija noteikta 5,35 miljonu eiro apmērā.

Marta beigās noslēdzās divu "KVV Liepājas metalurgs" nekustamo īpašumu izsoles. Īpašums Brīvības ielā 100B ir nosolīts par 82 000 eiro, bet īpašums Brīvības ielā 94A nosolīts par 116 000 eiro.

Tāpat ir izsludinātas dažādu "KVV Liepājas metalurga" nekustamo īpašumu izsoles, kurām jānoslēdzas 20.aprīlī. Kopumā izsludinātas 11 izsoles, un tajās izsolāmo nekustamo īpašumu kopējā sākumcena ir 1,745 miljoni eiro.

"KVV Liepājas metalurgs" par maksātnespējīgu tika pasludināts 2016.gada septembrī.

Papildināts. Privatizācijas aģentūra (PA) un tās meitasuzņēmums SIA "FeLM", respektējot investoru tiesības uz konfidencialitāti, nekomentēs Lielbritānijas uzņēmuma "British Steel" vadītā konsorcija izteikto nodomu iegādāties visu maksātnespējīgās AS "KVV Liepājas metalurgs" mantu kopumā, aģentūrai LETA sacīja PA un "FeLM" pārstāvis Guntis Kārkliņš.

"PA un "FeLM" nekomentē investoru izteiktos piedāvājumus vai cita veida no investoriem saņemto informāciju, ja tā nav publiski pieejama informācija," sacīja Kārkliņš.

Viņš norādīja, ka "KVV Liepājas metalurga" aktīvu pārdošanas procesu, tai skaitā izsoles, organizē tiesas iecelts maksātnespējas procesa administrators un ar jautājumiem, kas attiecas uz aktīvu pārdošanu, jāvēršas pie maksātnespējas procesa administratora.

Administratore Vita Dika trešdien aģentūrai LETA atteicās atbildēt uz jautājumiem par "British Steel" izteiktajiem nodomiem.

Kārkliņš atgādināja, ka visa 2017.gada laikā viss "KVV Liepājas metalurga" aktīvu kopums tika aktīvi tirgots, bet tas nerezultējās saistošā piedāvājumā, kuram varētu sekot pirkuma līguma parakstīšana.


Sludinājums

r45
19:47 | 19/04/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Te ož pēc skandāla

Justin
17:27 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com
Tālr. #: +12542420879

Justin
17:27 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com
Tālr. #: +12542420879

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki