Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldība grib iegādāties īpašumu, piedaloties izsolē


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldība grib iegādāties īpašumu, piedaloties izsolē (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 22. martā, 2019 | BIRKAS: Tērauda 20 , izsole , nekustamais īpašums
Izdrukāt Ziņot

Ar Liepājas domes 21.marta sēdes lēmumu pašvaldība pilnvaro tās pārstāvi piedalīties izsolē, lai iegādātos nekustamā īpašuma Tērauda ielā domājamo daļu.

Kā sēdē skaidroja domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis, īpašumu vēlams iegādāties tāpēc, ka nākotnē šajā pilsētas daļā plānota dzelzceļa pārvada izbūve, un minētais īpašums varētu tam traucēt.

Izsolē plānots iegādāties nekustamā īpašuma Tērauda ielā 20 ½ domājamās daļas.

Izsoles nodrošinājumam tiks piešķirti 1050 eiro, izsoles sākumcena ir 10 500 eiro.

Jau vēstīts, ka plāns par satiksmes pārvada, kas savienos Jaunliepāju un Ziemeļu priekšpilsētu, izbūvi tika iekļauts jaunajā Liepājas teritorijas plānojumā līdz 2024.gadam, ko apstiprināja 2012.gadā. Toreiz Būvvaldes galvenais teritorijas plānotājs Arvīds Vitāls atzina, ka tuvāko trīs gadu laikā nav plānots sākt jaunā satiksmes pārvada projektēšanu un būvniecību. Kad šos plānus varētu īstenot, precīzāk būs iespējams pateikt, kad būs zināma Eiropas Savienības (ES) finansējuma apguves programma nākamajam plānošanas periodam, jo šo projektu iecerēts realizēt ar ES finansējuma atbalstu.

Kā skaidroja Vitāls, jauns satiksmes pārvads pār dzelzceļu nepieciešams, lai atslogotu dzelzceļa pārbrauktuvi Raiņa ielā. Iepriekš izskatītas arī citas iespējamās satiksmes pārvada atrašanās vietas, taču Tērauda ielas rajons tam atzīts par piemērotāko. Divu līmeņu satiksmes pārvads būs paredzēts gan auto transportam, gan tramvaja līnijai. Kā sacīja Vitāls, lai to uzbūvētu, Tērauda ielā vajadzētu nojaukt visus pāra numuru dzīvojamos namus.


Sludinājums

LP
08:28 | 22/03/19
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Šis varētu būt gadsimta projekts un liepājniekiem vajadzīgs! Kad Vitāls publiskajā apspriešanā pirms vairākiem gadiem stāstīja par Parka un Zirņu ielu, jāatzīst - toreiz neticēju, ka uzbūvēs. Par šo ir līdzīgi. Lai izdodas!

TramAuto
13:57 | 22/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un kas ar gājēju ietvēm un velojoslām? Tās tur ir paredzētas?!

sloanslimited@gmail.com
14:35 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki