Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pavasarī rokkafejnīcas ēkā būs "Hesburger" un "Čili pizza"


atlikušas 250 zīmes


Pavasarī rokkafejnīcas ēkā būs "Hesburger" un "Čili pizza" (11)

Autors: Sabīne Dzene
Piektdienā, 14. decembrī, 2018 | BIRKAS: Tiamo grupa , Stendera 18 , Čili pica , Hesburger , 1.rokkafejnīca
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Nākamā gada pavasarī Liepājā, Stendera ielā, bijušās rokkafejnīcas ēkā durvis vērs trešais "Hesburger" restorāns, kas atradīsies bijušās rokkafejnīcas ēkā.

Ēkas iegāde izmaksājusi 665 tūkstošus eiro, savukārt restorāna izveidē ēkas pirmajā stāvā ieguldītās investīcijas sasniegs aptuveni 400 tūkstoši eiro, informē "Hesburger" attīstības direktore Ieva Salmela.
 
Līdzās "Hesburger" restorānam, ēkas 1. stāvā atradīsies arī "Čili Pizza" picērija, par kuras izveidi uzņēmums noslēdzis sadarbības līgumu šajā vasarā. Arī viesmīlības uzņēmumu grupai "Tiamo", tāpat kā "Hesburger", šī būs trešā atklātā "Čili Pizza" picērija Liepājā.

I. Salmela, skaidrojot šāda koncepta restorāna izveidi, uzsver, ka "apvienojoties nozares uzņēmumiem zem viena jumta, varēsim apmierināt dažādās klientu vēlmes vienuviet, tā kā katram no šiem restorāniem ir atšķirīgs produktu klāsts un darbības princips".

"Tā kā jaunā picērija atradīsies pilsētas centrā, lielāku uzsvaru liksim tieši uz maltīti līdzņemšanai (take away). Protams, tiks saglabāts jau pazīstamais restorāna koncepts – viesu apkalpošana pie galdiņiem un ēdienu piegāde uz mājām, piedāvājot plašu picu izvēli, kā arī dažādas cita veida maltītes," skaidro SIA "Tiamo Grupa" mārketinga vadītājs Toms Zukulis.  

Abus restorānus plānots atvērt 2019. gada pavasarī. Salmela informē, ka ēkas otrais stāvs un terase nepaliks tukši – tuvojoties vasaras sezonai, liepājniekiem tiks piedāvātas arī jaunas atpūtas iespējas.

"Hesburger" savu darbību sāka 1966. gadā, kad Naantali pilsētā atvēra pirmo grila kiosku. Pirmais ātrās ēdināšanas restorāns ar nosaukumu „Hesburger" tika atvērts 1980. gadā Turku, uzņēmumam pakāpeniski iekarojot stabilas tirgus pozīcijas pašu mājās, kā arī tuvākajos kaimiņu reģionos. Šobrīd „Hesburger" vada 474 restorānus 9 valstīs, uzņēmuma darbinieku skaits pārsniedz 6700.


Sludinājums

!
10:16 | 14/12/18
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Beidzot kāda laba ziņa!

ej nu?
12:38 | 14/12/18
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Miskastei piemērota dažādu draņķīgu, neslēpti kaitīgu izejvielu salipināta pļecka - un prestižs apzīmējums RESTORĀNS?? Lumpeņproletariāta uzvaras maršs. Skolu masveida slēgšanas rezultāts.

Jaunliepāja
22:20 | 15/12/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Klau, ,,ej nu?'' ! Nodefinē pie kādas sociālas grupas piederi tu pats? Va ta nu būsi grāfs vai lubraks pats? Nespļauj akā, no kuras kādreiz nāksies dzert! Neēsmu šo iestāžu cienītājs un par retorāniem nu nekādi nesaukšu, bet braukājot pa pasauli ēsts ir visur!

kāda šķirba
10:31 | 15/12/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Lumpenis ne lumpenis, proletārietis ne proletārietis - ēst ta gribas. Un ne jau katrs, kas taukāks, labi tērpies un leksē ikrus, ir gudrāks/labāks/jaukāks par lumpeni. Burgers labi lien arī tā sauktajam aristokrātam. Tā nesauktie aristokrāti - uz pirkstiem skaitāmi. Ja vispār vairs ir. Nauda, manta, manieres, pat vissmalkākās, un pat ne pilis vien vēl nenozīmē, ka aristokrāts.

KOPOSIM
17:25 | 14/12/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Ne viens ne otrs nav apmeklējams .

to Jānis
15:31 | 15/12/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Mājās var paēst cienīgi! Čilītī 2atā parīt jārēķina vismaz 30eur un desertā biezpienam vai putukrējumam būs smaķele. Par to naudu 2kg tīģergarneles sanāk - sēdi mājās un rij.

Jānis
14:04 | 15/12/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Nu? Neatstāj intrigu! Pastāsti, kur var paēst Tevis cienīgu maltīti?

Magone
23:57 | 14/12/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Tak varēja kaut ko jaunu atvērt:)Bēdīgi:(

Čarkouls
01:39 | 17/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ieva Salmonella un Toms Sučkulis. Ideāla kompānija :-D
Liepājnieki varēs norīties vareni.

diemžēl
10:08 | 17/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vai tajās picās un hesburgeros arī kādus kārtīgus latviešu ēdienus arī varēs baudīt?

Tiffany Perio
13:43 | 18/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir kāda finanšu krīze? Vai jums ir nepieciešama atlaišana, lai pārbūvētu savu māju vai paplašinātu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu steidzamos parādus un paliktu par labu, Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus utt. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus: "Individuālie aizdevumi, parādu konsolidācijas aizdevums, riska kapitāls, uzņēmējdarbības aizdevums, izglītības aizdevums, Home Loan un Aizdevums jebkāda iemesla dēļ un steidzamas vajadzības! ar 2% procentu likmi, kas ir piemērota jebkuram klientam, un jums patiks mūsu pakalpojumi. Sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu: ====> tiffanyperioloancompany@gmail.com vai WhatsApp: +1 (518) 721-7032

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki