Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pirmā Atvērto durvju diena dzīvokļu projektā Dzintara Nams


atlikušas 250 zīmes


Pirmā Atvērto durvju diena dzīvokļu projektā Dzintara Nams

Sestdien, 09. jūlijā, 2016 | BIRKAS: Dzintara nams , atvērto durvju diena , reklāmraksts , Dubelšteina 7
Izdrukāt Ziņot
J. Dubelšteina iela 7
J. Dubelšteina iela 7

Sestdien, 9. jūlijā, no pulksten 11 līdz 16 ikviens interesents tiek aicināts uz Atvērto durvju dienu jaunatvērtajā dzīvokļu projektā Liepājā – Dzintara Namā!

Vēsturiskā jūgendstila četrstāvu ēka atrodas pašā Liepājas pilsētas centrā, J. Dubelšteina ielā 7 blakus koncertzālei "Lielais Dzintars"! Ēkas trijās kāpņu telpās izbūvēti 27 kvalitatīvi, gaiši un mūsdienīgi dzīvokļi ar pilnu apdari! Pie mājas, Jūras ielas pusē drīzumā tiks izbūvēta autostāvvieta. Projektā pieejami vienistabas, divistabu, trīsistabu un pat četristabu dzīvokļi ar platību līdz 108 m2.

Visos dzīvokļos veikta augstvērtīga iekšējā apdare -ieklāta ozola lamināta grīda, sienas krāsotas neitrālos toņos. Dzīvokļi aprīkoti ar individuāliem ūdens un apkures skaitītājiem ar attālinātu nolasīšanas funkciju, vannas istabas ir flīzētas, aprīkotas ar siltajām grīdām, augstvērtīgu santehniku. Dzīvokļos iebūvēti kvalitatīvi skapji, viens dzīvoklis pieejams jau ar iebūvēto virtuvi. Par papildus samaksu ir iespēja iegādāties vietu piemājas autostāvvietā. Dzintara Namam ir sava autonomā gāzes apkure. Dzīvokļiem ir zema apsaimniekošanas maksa - 0.39 EUR/m2.

Atvērto durvju dienu ietvaros banku kredītspeciālisti sniegs konsultācijas par dzīvokļu finansēšanu, jo arī šajā projektā dzīvokļu iegādi finansē lielākās Latvijas komercbankas. Tāpat projekta pārstāvju klātbūtnē būs iespēja apskatīt jaunos dzīvokļus un iegūt visu nepieciešamo informāciju par iegādes procesu.

"Ņemot vērā aizvien pieaugušo iedzīvotāju interesi iegādāties jaunus, tikko kā remontētus dzīvokļus ar kvalitatīvu apdari un visām nepieciešamajām ērtībām, drīzumā Liepājas jauno dzīvokļu tirgū parādīsies jaunas vēsmas. Dzintara Nams durvis vērs 9. jūlijā, tāpēc nepalaidiet garām iespēju iegādāties mājokli teju pašā pilsētas sirdī! Ideālā atrašanās vieta sniedz vēl nebijušas iespējas un ērtības baudīt apkārtējo vidi un infrastruktūru, kas atrodas pilsētas centrā. Un dzīve kvalitatīvā un mūsdienīgā dzīvoklī noteikti palielinās Jūsu komfortu!
Ilze Dilēviča, pārdošanas vadītāja


Sludinājums