Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pirmā Atvērto durvju diena jaunajā dzīvokļu projektā "Kuršu Nams"


atlikušas 250 zīmes


Pirmā Atvērto durvju diena jaunajā dzīvokļu projektā "Kuršu Nams"

Autors: Kristaps Ruicēns
Trešdienā, 16. maijā, 2018 | BIRKAS: reklāmraksts , atvērto durvju diena , Kuršu nams
Izdrukāt Ziņot
Kuršu Nams atrodas Liepājā, Kuršu laukumā 7
Kuršu Nams atrodas Liepājā, Kuršu laukumā 7

Sestdien, 19. maijā no pulksten 11 līdz 16 interesenti tiek aicināti uz Atvērto durvju dienu dzīvokļu projektā "Kuršu Nams", Liepājā, Kuršu laukumā 7.

Vēsturiskā trīsstāvu ēka atrodas pašā Liepājas pilsētas centrā! Ēkā izbūvēti 18 ērti un mūsdienīgi studio tipa dzīvokļi ar jau pabeigtu iekšējo apdari. Pilnībā nomainītas ēkas komunikācijas un izremontēta kāpņu telpa! Projektā tiek piedāvāti galvenokārt vienistabas dzīvokļi, taču ir pieejami arī divi divistabu dzīvokļi ar platību līdz 48m2.
 
Visos dzīvokļos veikta iekšējā apdare – ieklāts lamināts, sienas krāsotas neitrālos toņos. Visas vannasistabas flīzētas, aprīkotas ar augstvērtīgu santehniku. Paredzamā dzīvokļu apsaimniekošanas maksa – ap 0.30 EUR/m2.
 
Atvērto durvju dienu ietvaros "Torņa Nama" pārstāvju klātbūtnē būs iespēja apskatīt jaunos dzīvokļus un iegūt visu nepieciešamo informāciju par tiem. Kā ierasts banku kredītspeciālisti sniegs konsultācijas dzīvokļu iegādes finansēšanai. 
 
"Kuršu Nams" ir jau septītais attīstītāja jaunu dzīvokļu projekts. Kopš 2015. gada sākuma attīstītājs Liepājā realizējis 6 projektus ar 230 jauniem dzīvokļiem – Ezermalas Nams (Ezerkrastā, 88 dzīvokļi), Mēness Nams (Ezerkrastā, 66 dzīvokļi), Rietumkrasta Nams (DR rajonā, 29 dzīvokļi), Dzintara Nams (centrā, 27 dzīvokļi),Avotu Nams (centrā, 8 dzīvokļi) un Torņa Nams (centrā, 13 dzīvokļi).
 
Jāpiebilst, ka pēc divām nedēļām Liepājas jauno dzīvokļu tirgus tiks papildināts ar vēl vienu mūsu attīstītāja realizētu projektu – Jūgenda Namu, Graudu ielā 45.
 
 
Ilze Dilēviča, pārdošanas vadītāja
Ar prieku paziņojam, ka durvis ver vēl viens mūsu jaunākais dzīvokļu projekts "Kuršu Nams", kas atrodas Vecliepājā, Kuršu laukumā 7. Ideāla atrašanās vieta komfortablai dzīvei ar visām ērtībām. Liepājas centrs sniedz iespēju pāris minūtēs nokļūt pilsētas populārākajās sabiedriskajās vietās, tanī pašā laikā tikai 15 minūšu gājienā atrodas Jūrmalas parks un pludmale. Esiet laipni aicināti 19. maijā apskatīt jaunos dzīvokļus un uzzināt visu nepieciešamo informāciju par dzīvokļu iegādes procesu.
 

Sludinājums