Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pirmā Atvērto durvju diena jauno dzīvokļu projektā "Avotu Nams"


atlikušas 250 zīmes


Pirmā Atvērto durvju diena jauno dzīvokļu projektā "Avotu Nams"

Sestdien, 10. septembrī, 2016 | BIRKAS: reklāmraksts , atvērto durvju diena , Avotu nams , jauni dzīvokļi
Izdrukāt Ziņot
Liepājā, Avotu ielā 11
Liepājā, Avotu ielā 11

Šodien, 10. septembrī no pulksten 11 līdz 16 interesenti tiek aicināti uz Atvērto durvju dienu jaunatvērtajā dzīvokļu projektā „Avotu Nams”, Vecliepājā, Avotu ielā 11.

Vēsturiskā jūgendstila piecstāvu ēka atrodas pašā Liepājas pilsētas centrā! Ēkā ar renovētu greznu fasādi izbūvēti 8 elitāri un mūsdienīgi dzīvokļi ar augstvērtīgu apdari, izremontēta arī kāpņu telpa, pilnībā nomainītas ēkas komunikācijas! Mājas pagalmā atrodas autostāvvieta. Projektā pieejami trīsistabu un četristabu dzīvokļi platībā līdz 117m2.

Visos dzīvokļos veikta augstvērtīga iekšējā apdare - ieklāta ozola dēļu grīda „Amberwood”, sienas krāsotas neitrālos toņos. Dzīvokļi aprīkoti ar individuāliem ūdens un apkures skaitītājiem ar attālinātu nolasīšanas funkciju, vannas istabas ir flīzētas, aprīkotas ar siltajām grīdām, augstvērtīgu santehniku. Dzīvokļos iebūvēti kvalitatīvi skapji. Par papildus samaksu ir iespēja iegādāties vietu piemājas autostāvvietā, daļa stāvvietu zem nojumes. Dzīvokļiem ir zema apsaimniekošanas maksa - 0.36 EUR/m2.

Atvērto durvju dienu ietvaros Avotu Nama pārstāvju klātbūtnē būs iespēja apskatīt jaunos dzīvokļus un iegūt visu nepieciešamo informāciju par iegādes procesu. Lielāko komercbanku kredītspeciālisti sniegs konsultācijas par dzīvokļu finansēšanu.

Ilze Dilēviča, pārdošanas vadītāja

Ar prieku paziņojam, ka šodien durvis vērs mūsu jaunākais dzīvokļu projekts „Avotu Nams”, kas atrodas pašā Vecliepājas sirdī, Avotu ielā 11. Ideāla atrašanās vieta komfortablai dzīvei ar visām ērtībām. Liepājas klusais centrs sniedz iespēju pāris minūtēs nokļūt pilsētas stratēģiski svarīgākajos objektos, tanī pašā laikā tikai 10 minūšu gājienā atrodas Jūrmalas parks un pludmale. Esiet laipni aicināti šodien apskatīt jaunos dzīvokļus un uzzināt visu nepieciešamo informāciju par dzīvokļu iegādes procesu.

Sludinājums