Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Portāls Pietiek.com raksta par Pīlēna "apzinātības biznesu"


atlikušas 250 zīmes


Portāls Pietiek.com raksta par Pīlēna "apzinātības biznesu" (6)

Trešdienā, 09. janvārī, 2019 | BIRKAS: Pietiek.com , Uldis Pīlēns , Ilze Freimane , Vīna studija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no pietiek.com

Portāls Pietiek.com trešdienas publikācijā raksta par pazīstamā uzņēmēja Ulda Pīlēna ģimenes pievēršanos pašlaik plašu ievērību guvušajam "apzinātības biznesam".

Kā uzskata Pietiek.com, Pīlēna ģimene tajā ir metusies pēc tam, kad 2016. gada beigās aiz Kipras ofšora paslēptam Krievijas pilsonim Jevgēņijam Ivanovam pārdeva savu alkohola tirdzniecības biznesu – SIA Vīna studija.

Kopš dibināšanas 2007. gada beigās līdz pat 2016. gada decembrim, kā rāda Lursoft dati, Vīna studija piederēja AS UPB, kurā lielākais akcionārs ir uzņēmējs Pīlēns.

Uzņēmumam sākotnēji bija lieli plāni, - tā īpašnieki vēstīja, ka Vīna studija apvienošot sevī gan vīna tirdzniecību, gan vīna bārus, vīna skolas un interneta tirdzniecību.

Taču deviņus gadus vēlāk tas paklusām tika pārdots SIA Piazza Italiana, kuras 99% kapitāldaļu īpašnieks bija nezināmiem īpašniekiem piederošs Kiprā reģistrēts uzņēmums Nolefe Enterprises Limited.

Šim pašam ofšoram Latvijā pieder arī uzņēmumi Latvia Hotel Invest, Luxury Living Latvia, Minsterejas projekti un Minstereja, un tā patiesā labuma guvējs, kā tagad rāda Lursoft dati, ir Krievijas pilsonis Jevgēņijs Ivanovs.

Kad ziņas par Pīlēnu ģimenes alkohola biznesa pārdošanu nonāca atklātībā, tika apgalvots, ka nekas jau nemainīšoties, turklāt SIA Vīna studija valdes priekšsēdētajas amatu joprojām ieņemot Ilze Freimane.

Taču tad tika mainīta arī uzņēmuma vadība, Ilze Freimane pēc precībām 2017. gada 24. maijā mainīja uzvārdu uz Pīlēna, savukārt no Krievijas pilsonim piederošā ofšora iegūtie līdzekļi, pēc visa spriežot, tika izmantoti jaunam – "apzinātības biznesam".

Kā rāda Lursoft dati, SIA Integrālās izglītības institūts- I3, kas vienādās daļās pieder Pīlēnu un Jura Rubeņa ģimenēm, ir tikusi reģistrēta nepilnu pusgadu pēc alkohola tirdzniecības biznesa pārdošanas – 2017. gada jūnija sākumā.

Tieši šis Pīlēnu un Rubeņu ģimeņu uzņēmums pērn tika pie īpatna valsts pasūtījuma – šī uzņēmuma līdzīpašnieks, bijušais mācītājs Rubenis par 3630 eiro vadīja "apzinātības treniņus" personām, kas tiek dēvētas – "Latvijas Valsts augstākā līmeņa vadītāji".

Valsts kancelejas interneta mājas lapā ziņas par šādu iepirkumu līdz pagājušā gada beigām nebija atrodamas, taču Pīlēnu ģimenes uzņēmuma interneta vietnē valsts iestādei sniegtais pakalpojums bija raksturots kā "Apzinātības treniņš augstākā līmeņa vadītājiem. Seminārs", - tā esot "slēgta 10 semināru programma apzinātības prasmju apgūšanai un attīstīšanai".

Līdz 20 cilvēkiem bijušais mācītājs ar šiem "apzinātības treniņiem" palīdzot apgūt prasmi "atvērti un vērīgi klausīties/uztvert (drošība un skaidrs skats ikdienas kompleksitātē)" un "vērtības respektējoši un autentiski komunicēt (respektēt vērtības un radīt vērtības)".

Tāpat "Latvijas valsts vadītājiem" Pīlēnu ģimenes uzņēmums līdzējis iegūt spēju "izturēt spriedzi un konstruktīvi risināt konfliktus (risināt krīzes no apzinātības avota)", "attīstīt un vienlaicīgi veicināt visas cilvēka inteliģences (IQ, EQ, SQ, BQ)", kā arī "līdzsvarot darba dzīvi ar privāto dzīvi no iekšējā centra".

Kā izrādās, Jāņa Citskovska vadītā Valsts kanceleja, izjūtot nepieciešamību augstākajām valsts amatpersonām sniegt spēju "līdzsvarot darba dzīvi ar privāto dzīvi no iekšējā centra", atklātu iepirkumu nebija rīkojusi, tā vietā cenu aptaujā aicinot iesniegt pieteikumus trīs pretendentus.

Ierakstot Google meklētājā vārdu "apzinātība", tas uzrāda trīs uzņēmumus, un tieši tos arī Valsts kanceleja bija uzaicinājusi piedalīties cenu aptaujā, taču pieteikumu līdz ar Pīlēnu uzņēmumu iesniegusi tikai SIA Totari, Izziņas, atjaunotnes un kultūras centrs Miervidi, savukārt IK A. J. Stabinga konsultācijas cenu aptaujā nolēmis nepiedalīties.


Sludinājums

FHH
12:31 | 09/01/19
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Tur ja privātais pieteicies pats maksā . Normāli . Nu ja pašvaldības vai valsts liekēdis tad jāskatās kāda jēga un atdeve . Murgus suņa jau gan tajos kursos stāsta Kafeju mēs visi mākam padzert un pasnaust kad kāds FONĀ BUBINA.

Ansis
13:32 | 09/01/19
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

Ne visai skaidrs par ko ir stāsts - par pārdoto Vīna studiju vai par Integrālās izglītības institutu? Vai par visu kopā bez kāda sakara?

Dagoberts
16:28 | 09/01/19
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Bingo!
Par to arī ir stāsts, ka nekāda sakara.
Bet tauta lasa, cepās, klikšķi uz portāla lapām tak krājas.

Cīrulis
14:34 | 09/01/19
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Jau labu laiku jūtu nepieciešamību atkal redzēt Uldi, viņš arī Pīlēns. Un tagad priecājos, ka viņš beidzot sadūšojies kopā ar vienu no Atmodas cilvēkideāliem Juri Rubeni sagatavoties LV Prezidenta lomai. Biogrāfija atbilstoša, no indivīda iekšējā garīgā centra viedais strāvojums arī...un Lūžņa, kur pa naktīm strāvo zilganzaļā garīgā gaisma, arī nav tālu.

fdgyt
18:22 | 09/01/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Bet studēt tāpat uz VDR ?

EllinasFinances@gmail.com
04:44 | 10/01/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki