FHH
12:31 | 09/01/19
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Tur ja privātais pieteicies pats maksā . Normāli . Nu ja pašvaldības vai valsts liekēdis tad jāskatās kāda jēga un atdeve . Murgus suņa jau gan tajos kursos stāsta Kafeju mēs visi mākam padzert un pasnaust kad kāds FONĀ BUBINA.

Ansis
13:32 | 09/01/19
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

Ne visai skaidrs par ko ir stāsts - par pārdoto Vīna studiju vai par Integrālās izglītības institutu? Vai par visu kopā bez kāda sakara?

Dagoberts
16:28 | 09/01/19
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Bingo!
Par to arī ir stāsts, ka nekāda sakara.
Bet tauta lasa, cepās, klikšķi uz portāla lapām tak krājas.

Cīrulis
14:34 | 09/01/19
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Jau labu laiku jūtu nepieciešamību atkal redzēt Uldi, viņš arī Pīlēns. Un tagad priecājos, ka viņš beidzot sadūšojies kopā ar vienu no Atmodas cilvēkideāliem Juri Rubeni sagatavoties LV Prezidenta lomai. Biogrāfija atbilstoša, no indivīda iekšējā garīgā centra viedais strāvojums arī...un Lūžņa, kur pa naktīm strāvo zilganzaļā garīgā gaisma, arī nav tālu.

fdgyt
18:22 | 09/01/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Bet studēt tāpat uz VDR ?

EllinasFinances@gmail.com
04:44 | 10/01/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki