Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Promenade Hotel" saņēmusi klientu augstu novērtējumu


atlikušas 250 zīmes


"Promenade Hotel" saņēmusi klientu augstu novērtējumu (2)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 15. februārī, 2019 | BIRKAS: Promenade Hotel , balva , Jānis Siliņš
Izdrukāt Ziņot
Viesu uzņemšanas nodaļas speciāliste Zane Butaute ar "Promenade Hotel" iegūto viesu atzinības apliecinājumu.
Viesu uzņemšanas nodaļas speciāliste Zane Butaute ar "Promenade Hotel" iegūto viesu atzinības apliecinājumu.
FOTO: Publicitātes

Viesnīca "Promenade Hotel" par aizvadīto, 2018.gadu, saņēmusi viesu augsto novērtējumu – 9.2 balles no 10. Novērtējums iegūts, balsoties uz 1092 viesu atsauksmēm.

Viesu aptauju veic portāls Booking.com – viena no populārākajām starptautiskajām vietnēm, kur iespējams rezervēt naktsmājas.

"Mēs, "Promenade Hotel", darbinieki esam ļoti priecīgi par šo augsto novērtējumu. Šis sasniegums ir apliecinājums, cik atbildīgi viesnīcā strādā mūsu darbinieki un padara šo vietu tik lielisku mūsu viesiem. Viesu uzņemšanas nodaļas komanda, kura sagaida katru no viesiem, un ir mūsu viesnīcas seja, restorāna komanda, SPA centra komanda, saimnieciskā nodaļa – visi nepaguruši rūpējas, lai nodrošinātu labāko iespējamo pakalpojuma kvalitāti," irliepaja.lv pastāstīja viesnīcas pārdošanas vadītājs Jānis Siliņš.

2018.gadā viesnīcā izbūvēti trīs jauni luksusa numuri, un šobrīd "Promenade Hotel" piedāvā 58 numurus.

Aizvadītā gada nogalē kategorijā "Dizaina naktsmītne Kurzemē 2018" desmit nominatu konkurencē "Promenade Hotel" kļuva par Kurzemes Tūrisma asociācijas Gada balvas "Lielais Jēkabs" ieguvēju.

Dizaina viesnīca "Promenade Hotel" atrodas vēsturiskā, no ķieģeļiem celtā ostas noliktavas ēkā Liepājas klusajā centrā, Tirdzniecības kanāla malā. Izsmalcinātais dizains – stikls, betons, metāls, dizaina tapetes, senatnīgās ķieģeļu sienas un koka grīdas rada mājīgu un elegantu noskaņu.

Viesnīca "Promenade Hotel" durvis apmeklētājiem un viesiem vēra 2007. gadā, piedāvājot viesiem izsmalcinātus un modernus numurus. Viesnīcas arhitekts un dizaina autors – Agris Padēlis – Līns.

Kopš 2016.gada viesnīca "Promenade Hotel" viesiem piedāvā arī modernu SPA centru, kurā par viesu labsajūtu rūpējas zinoši un pieredzējuši speciālisti.

Tāpat viesus priecē restorāns "Piano", kas darbdienās piedāvā biznesa pusdienas, bet vakaros šefpavārs Dāvis Veilands aicina nobaudīt jauno rudens-ziemas ēdienkarti, kā arī ikviens mīļi gaidīts katru svētdienu vēlajās brokastīs no pulksten 11 līdz 15.

Sludinājums

Cc
01:19 | 16/02/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nekas aiz stūra tiek celta vēl viena viesnica ....

Allahs
19:17 | 18/02/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Varetu arii algas darbiniekiem maksat normalas

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki